Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Help bölcsességfog?

Help bölcsességfog?

Figyelt kérdés

Leirok mindent szépen érthetően: pár hete lattam ,éreztem h felig nott csak ki vagyis tobb honapja felig aztan megallt volt egy inybol egy gumo alul amit tudtam a nyelvemmel jatszani vele mert oda fert mert volt lyuk /hely

es meg nem nott ki teljesen a fogam ma mar nem tudok "jatszani" vele mert ma vettem eszre kb kinott teljesen de nem fajt maga a fogam.most se se az inyem se a fogam VISZONT!!! Passz van e ossze fugges szerintetek? Tudni kell rolam ha iszok hideget v ugy veszek levegot nekem begyullad mandulam akar nyaron is v a nyirokcsomom de most is de nem faj nyelesnel se a fogam se a csomom de ha megtapogatom nyakamt kivul erzem nagyobb es van

De ami megijesztett.tegnap vettem eszre.reggel 10 kor mostam a fogam es az allamom ránezesre nincs pattanas jele de a felszin alatt mintha az lenne es gyulladt el is mentem doktorno borgyogyasz adott krem anti bio be is szedtem krem párakotes ma reggel de reggel elott nagyobb lett allam aztan ra kremmel párakötes megfogom az államat faj kemeny majdnem az egesz. Doktorni szerint gyulladas v kifakad v sem. Vagy visszahuzodik.de akkir meg nem momdtam doktornonek h kinott a fogam.nem is neztem minden nap meg sose fajt a fogam.de tegnap eszre vettem allam vajon fogamtol ami nem faj azert gyulladt be v ?az állam? Lehet elolre jelzes h a fogam es ezek a jelei es ki kene huzni?de nem faj inyem se fogam se.de neha picit fulem de nem.veszes mist se faj neha fajt de kicsit csak !most nem.es a csomoim nagyobbak de nyelesnel se faj evyedul az allam nagy kemeny ha megtapintom faj nem vagom mier?.voltam szemeszet 2 napja v 3 es tegnap vettem.eszre az allamat es hat tudni kell en velemenyem h nem takritjak szemesznel ahova be kell tenni az allat es homlokot.gepbe h megnezzek latasod es ha attol van az allam?tenyleg valami gyulladas v szerintetek a fogam?holnapra kaptam.idopomt fogorvos... de voltam go kart azt is sokan megfogjak es ha arcomhoz nyultam v epp a szemesz napi 15-30 an vannak es ennyien teszik ra.allukat csomo.gyerek meg idos 2 3 napja vpltam elottem 15 en voltak sorszam)es tegbap jott ki az allam ami faj nagy .szerintetek?v epo a go kart?sokan kormany es hozza ertem?v a fogam tenyleg baj es ossze fugges ?de 0 fajdalom.a fogam es az inyem.velemeny?allam mitol lehet ? Nem lehet latni h pattanas jonne elo de faj egesz kemeny megnyomlm faj nagy faj majdnem az egesz. Erzekeny faj olyan tenyleg mintha gyulladt lenne de hrtfon voltam.szemesz vasarnap go kart.a fogamat ma vettem.eszre kinott. Az allam.vajon a fogam miatt v tenykeg gyulladas es elmulik?van akinek nott a foga fajt kozbe v tunetek h megduzzadt ez az ??s kiszedtek v sem?nem.vagyok en se orvos de ranezesre van heky neki meg nem nyomja nimcs fajdalom.szamba de az allam.zavar .masnak huztak ki h nem is fajt ,siha szajaba semmi de ki kellett huzni??v dagadt fel az alla ?


2019. júl. 10. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Vélemeny ?:)
2019. júl. 10. 17:40
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet nem.faj a fogam de az állam a fogam miatt van ?tudom nem vagytok orvosok és nem latjátok de vélemény tapasztalat ?
2019. júl. 10. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, és majd megmondja.. Feleslegss itt kérdezni. Ki kell húzatnad az eleskodot
2019. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a tagoltabb, normálisan központozott megfogalmazás érthetőbb lenne.

Ebből nehéz megmondani. Elmész a fogorvoshoz, belenéz a szádba, elküld röntgenre és megmondják, mi a gond. A növekvő, előbújó bölcsességfogtól fájhat az egész állkapcsod, begyulladhat nyirokcsomó is. Majd szakember megmondja.

2019. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!