Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szoktatok a fogorvosnál zenét...

Szoktatok a fogorvosnál zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Mivel utálom a fúró hangját, a kezelés pedig majd 1 óráig tart, arra gondoltam, hogy fülhallgatón zenêt hallgatnék vagy rádiót legközelebb. De nem tudom, hogy ez bunkóság-e. :S

A fogorvosom amúgy nem beszédes, kezelés közben nem szól hozzám, meg ha szólna sem tudnék nyitott szájjal válaszolni.



2019. júl. 13. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi tart egy órán át?

Fúrni pedig egyszer fog, amikor lyukat fúr a koronába, hogy be tudjon menni. pár perc max

2019. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gyökérkezelik a fogamat meg egy seb is van a számban, azt is kezelik. Az elsö alkalom több mint 30 percig tartott, de a doki azt mondta, kb. 1 óra kell a következö alkalomkor.


Amúgy most is a fogorvosnál ülök és az elözö beteg màr 45 perce bent van...

2019. júl. 13. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha eszembe nem jutott volna, pedig sajnos rengeteget járok. Szerintem rohadt nagy parasztság lenne
2019. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vàlassz olyan fogorvost, ahol van plafonra szerelt tv. Ott lehet választani mit akarsz nézni.
2019. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fülhallgatót ne! Az megnehezíti a munkát. Belegabalyodik a fogorvos a műszereivel a zsinórba, kerülgetni kell mindig.


Rádióban lehet fantázia, de hadd döntse el a fogorvos, hogy ő akar-e. Ugyanis van olyan fogorvos, aki szeret zenére dolgozni, de mást meg zavar a koncentrációban.


De udvariasan megkérdezni dolgokat fogorvosnál nem bunkóság.

2019. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg vezeték nélküli fülhallgató val megoldható! :) Zsinórral mar nem
2019. júl. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott központilag adnak zenét, amo szól a váróban és a rendelőben is.
2019. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha öblíteni kell?b ha mindig megkopogtat, akkor meg megijedsz, és ki tudja...
2019. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miközben dolgozik, nem kell öblíteni! Legalábbis nekem soha nem mondta, hogy kellene. Csak a legvégén szokott szólni, hogy öblíthetek, HA AKAROK (tehát akkor is csak feltételes módban). Volt, hogy nem is öblítettem, mert ö nem szólt, én meg elfelejtettem.


A fülhallgató amúgy vezeték nélküli. Az orvost nyilván nem zavarná, mivel a számban matat, nem a fülemnél. :)


Gondolom a hallássérültekkel sem vetetik ki a hallókészüléket a fogorvosnál, pedig az is annyi helyet foglal pont, mint a fülhallgató. :P

2019. júl. 17. 06:03
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor egyik füledbe berakod, vagy ha ugy is zavar, akkor szolj előtte az orvosnak, h nem fogsz hallani
2019. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!