Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy magán fogorvos nagyon le...

Egy magán fogorvos nagyon le fog tolni, ha legalább hat lyukas fogam van, es tíz éve nem voltam fogorvosnál egy rossz élmény miatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem 4 szuvas fogam van, az egyik egy árok és valamiért gyorsan romlanak, pedig rendszeresen mosom a fogaim. Nemrég voltam dokinál, mert én is rettegek és húztam az utolsó percig, de nagyon rendes volt.

Emiatt ne aggódj!

2019. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a célja, hogy megmentse a menthető fogakat, és hozzá menj vissza legközelebb is. Ha szemétkedne, úgyis keresel mást.
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legfeljebb megjegyzi (de nem letol!), hogy amikor észlelsz valami foghibát, célszerű nem halogatni.

A gyógyítás része a megelőzés is, ezért mondja.

Lehet kapsz "mennyiségi" kedvezményt, de nem kevésbe fog kerülni.

2019. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy orvos nem köthet bele a páciens állapotába. Javaslatot tehet, hogy legközelebb gyere hamarabb, hogyan moss fogat, stb. Ilyet jó eséllyel fog is mondani. De nem fog letolni és a tőle telhető legtöbbet meg fogja tenni, hogy megmentse a fogaid. Nekem az összes rágómban tömés van.
2019. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt örülni fog, hogy a kocsihitele havi részletének megfelelő összeget, elkérhet tőled! >:)
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Letolni nem fog, csak lehet azzal a feltétellel vesz fel, hogy komolyan gondolod a további fogkezeléseidet és rendszeresen jársz kotrollra.

(csak magamból indulok ki.

Nekem is rossz élményem és tapasztalatom volt fiatalként az akkori fogorvossal. Évekig nem is jártam hozzá, majd mikor már tényleg ramaty állapotba kerültk a fogaim, elmentem egy magán orvoshoz.

Több fogamat kellett gyökérkezelni, tömni, és volt amit huzni hátulról.

És ugy vállalt el, ha komolyak a szándékaim.

Mert nem volt rászorulva, hogy új páciense legyen.

2019. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elő szoktam venni a régi Szentkirályiban készült panoráma röntgenem amin 8gócos fogat számolt meg egy beugró orvos 2007ben.Annyit kérdezett:-Mennyi pénze van?Ezek ajándék fogkoronák voltak,7évesek.Magán fogorvos készítette.
2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!