Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben fogorvos akihez...

Debrecenben fogorvos akihez nem kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Van ilyen? Néha fájt a fogam a hidegtől, mintha érzékenyebb lenne rá, mint korábban és van egy olyan érzésem, hogy esetleg valahol lyukas de nem tudom biztosan.

Van olyan fogorvos Debrecenben, akihez nem kell bejelentkezni?

Egyébként ilyen problémákkal régen nem Debrecenben jártam fogorvoshoz hanem máshol, mert nem is itt laktam de Debrecenbe költöztem közben. Fogszabályzóm van, azzal Debrecenben járok fogszabályozásra de oda csak a fogszabályzóm miatt megyek és még későbbre van időpontom, nem szeretnék hamarabb menni ha nem muszáj.


Az lenne a legjobb, ha nem kellene bejelentkezni hanem mehetnék és kivárnám a soromat.


2019. júl. 13. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Az sem biztos, hogy van tényleg valami bajom de ha valaki tudja hova lehet menni bejelentkezés nélkül, az jó lenne.

Valamikor van valami kicsit fájó érzés de aztán egy darabig megint nem.

2019. júl. 13. 16:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben oda kell menni ,ahol a fogszabályzást végzik .

Ide kell menni,elmondania problémát és adnak idő pontot.

2019. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!