Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat bölcsességfog...

Miért fájhat bölcsességfog műtét után a csont?

Figyelt kérdés

Már elvileg szépek a sebek, de a fejem sokat fáj és a csontok ahol a műtét volt.

Akinek volt ilyen,.meddig fog ez tartani?



2019. júl. 14. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hetest vették ki, egy hétig fájt még utána.

Ha annál tovább tart a fájdalom, szerintem nem normális, valami probléma lehet. Gyulladás, vagy valami hasonló.

2019. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyha az orvos azt mondja minden rendben a műtéti területtel akkor mit csináljak? Fáj a csont.
2019. júl. 14. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lassabban gyógyul. Ha még egy ideig nem csillapodik, nem ártana egy röntgen.
2019. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nőtt ki a bölcsességfogad, hanem rendesen csontból fúrták ki, műtéttel akkor teljesen normális hogy fáj. Nekem most nyáron vették ki őket kettesével, és azt mondta a fogorvosom, hogy a csontba lényegében van egy lyuk, ahol eddig a fog volt, és a csontnak 6 hónap kell hogy teljesen regenerálódjon.


Nekem is volt olyan, hogy utána még hetekkel belesajdult, sőt a legutóbbi műtétem lassan 2 hónapja volt és pl 3 napja is fájdogált. Ez teljesen normális ha csak a csont fáj, szerintem ne aggódj miatta :)

2019. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!