Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fájhat? Normális ez így?

Meddig fájhat? Normális ez így?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 9 körül voltam fogorvosnál, gyökérkezelte az egyik fogamat, majd tett bele valami fehéret. Gondolom gyógytömés. Még most is fáj, nem elviselhetetlen, de azért érzem, hogy fáj az ínyem, illetve enyhén duzzadt az arcom az állkapocsnál. 29-en kell mennem a végleges tömésre. Nem tudom ez jó e így. Kék panadolt vettem be, mást nem nagyon szedhetek mert 7 hetes kismama vagyok.
2019. júl. 16. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelésnél nyitva szokták hagyni hogy kifollyon a gennyes cucc amitől be van gyulladva. Igen lehet hogy gyógyszeres tömést kaptál de annak nekem sem volt sok értelme. Nyitva kéne hagyni és hetente járni tisztítani. Menj vissza hogy szedje ki mert neked fáj. De gyökérkezelés után mindig fáj még a fog mert megbolygatta. Ha 2 nap után is ugyan így fog fájni és nem enyhül akkor menj vissza mindenképp.
2019. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem vészesen fáj, de éjszakára kellett gyógyszert bevennem. Ha péntekig nem múlik visszamegyek
2019. júl. 16. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!