Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért néznek ki a legtöbb...

Miért néznek ki a legtöbb embernek fogszabályzóval így a fogai?

Figyelt kérdés
Arra célzok, hogy általában mindenki kellően tisztítja a fogait úgy, ahogy azt fogszabinál kell, mégis lepedékes, sárgább. Viszont vannak kivételek is, akiknek nagyon szép tiszta, higiénikus a szájuk. Mit kell csinálni pontosan, vagy mit nem lehet enni, hogy szépen nézzen ki fogszabinál is? Akinek van tapasztalata stb tudna segíteni? Előre is köszönöm!

2019. júl. 18. 15:47
 1/3 nonemoji válasza:
100%

nos, én mindig ultrapuha fogkefét veszek (vagy fogszabihoz használatos mini fogkefét), amivel az ív mögé megy könnyedén, plusz szájvizet használok mindig, azzal öblögetem


ne nagyon egyél petrezselymes, bazsalikomos, zöldfűszeres ételt, mert azok nehezebben jönnek le vízzel öblögetéskor

2019. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki hofeher foggal lett megaldva. Nekem pl sárgás foggal hordtam a fogszabit
2019. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem függ a dokitól is. Emlékszem a kezelésem elején egy nagyon jó orvosom volt, minden ívcserénél megtisztította a fogaimat. Aztán új dokit kaptam, na az nagyon hanyag volt, gyakran két hónapig nem kaptam időpontot (a másik doki elment, neki kellett átvennie és nem volt időpont), minden alkalommal csak gyorsan húzott az íven aztán ennyi. Akkor nagyon csúnyák voltak a fogaim, hiába sikáltam, használtam szájvizet, semmi nem segített.
2019. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!