Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval mennyire...

Fogszabályzóval mennyire lehet előrébb húzni a fogakat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az alsó 6-os fogaim mind a két oldalról ki kéne huzatni, egyik oldalon már csak a gyökere van és a másik oldalon viszont egyben van a fogam de tele van tömködve és mégis ki lukad állandóan, úgyhogy a vége szerintem ennek is a húzás lesz.

Nem sokára lesz fogszabályzóm és azt szeretném meg tudni hogy a 7-es fogaimat a 6-osok helyére oda lehetne e huzatni? Csak mert elég nehéz így egyek hogy ott van az a nagy lyuk.

Mennyi esélyem van arra hogy előrébb jönnének? Nem muszáj az hogy teljesen a helyükre csusszanjanak hanem legalább egy annyit hogy ne legyen akkora hézag közöttük.


16/L



#száj #fogak #fog #fogászat #szájápolás #fogszabáylozás #fogszabáylzás
2019. jún. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Előrébb lehet húzatni minden gond nélkül. Sőt ha mögötte nőnek majd a bölcsesség fogaid is az duplán jó mert lesz majd helyük leghátul. A lényeg, hogy ezeket a hátsó nagyörlőket lassan kell mozgatni, nehogy felszívódjon a gyökerük, így bele fog telni egy-két évbe míg behúzzák a helyükre. Kicsi fogászati implantátumot kell beültetni, és arra rugót akasztani ami majd húzza a fogat.

Nekem most csinálták meg ezt, 2 évbe telt mire előrébb húzták a 7-es fogam, bár én idősebb vagyok mint te.

Jó dokit keress fel, én nem bíznám ezt sztk-sra, csináltassatok panoráma röntgent előbb a bölcsesség fogak miatt.

2019. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a válaszod.

Most akkor így kicsikét le nyugodtam, mert állandóan a fogaim miatt stresszelek.

2019. jún. 18. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!