Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kezdenek ha az ínyem így...

Mit kezdenek ha az ínyem így nő bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. egy hónapja lett kiműtve az alsó bölcsességfogam. A seb szinte már egyáltalán nem látszik, nem is volt sose begyulladva, tehát minden szépen gyógyult.Viszont nemrég elkezdett valami fájdogálni (éppen csak érzem), és észrevettem, hogy az ínyem kissé ránőtt a az utolsó fogamra (nagyörlő). Van itt valaki aki fogorvos, vagy akinek már volt ilyen? Nyilván el kéne mennem fogorvoshoz, de most egyenlőre az érdekel, hogy mit csinálnának vele? Nincs kedvem egy újabb műtétre :(

2019. júl. 23. 17:13
 1/3 anonim válasza:

Nekem egyszer szó szerint körbenőtte az ínyem a bölcsességfogam. Érzéstelenítő szuri, levágták a felesleget, tampinizálták, ne vegyem ki fél óráig, és viszontlátásra.

Öt perc sem volt mindennel együtt, kisműtét, ess túl rajta gyorsan.

2019. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled?
2019. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva kissé begyulladt, visszamentem szájsebészetre. Két napja megműtötték. Kissé belevágtak az ínyembe,kicsit oldalra varrták, és beraktak jódos csíkot, ami elvileg távol tartja a fogamtól az ínyemet. Ma reggel cserélték ki a csíkot, most szépen gyógyul, egyáltalán nem fáj.
2019. aug. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!