Lábgomba lenne?

Figyelt kérdés

A lábujjaim között hámlik a bőr, minden nyáron ez van. Nem viszket, nem fáj, nem érzékeny, fel sem tűnik, viszont nem szép. Nem is hámlik túl nagy mértékben, de félek, hogy talán valami gomba lehet. Voltam már orvosnál ezzel 2 vagy 3 évvel ezelőtt, azt mondták ez nem gomba, csak kiázás. De én mégis azért aggódom. Valakivel volt, vagy van hasonló?


18/F



2019. júl. 24. 23:04
 1/3 zsofimágus ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyesmi pár éve 😀 bár én nem voltam vele dokinál, de egy ideig kentem Canesten kenőccsel és idővel elmúlt

18/L

2019. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg csak felázás, ha ezt mondta a szakember, és nem is viszket. De ha aggódsz, kérj a gyógyszertárban gombásodást megelőző hintőport.
2019. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma reggel vettem észre, hogy a tenyerem is elkezdett hamlani.

De az sem viszket, nem piros, nem fáj.

Valakivel hasonló?

2019. aug. 30. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!