Ez mi lehet? Kep

Figyelt kérdés
Üdv, múltkor le borotvaltam a hasam alatti részt. Ezután pár nappal megjelent egy jó nagy pukli ami bevolt gyulladva genyesedve. Kinyomtam majd most ilyen. Kb 8cm [link]

2019. aug. 1. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bas*zki az ilyennel azonnal mennék a sürgősségire.
2019. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A borotva új volt? Vagy esetleg használtad már? Ezzel menj el orvoshoz mert be van gyulladva, elfertőzött. Ki kell, hogy tisztítsák és biztosan leragasztják. Illetve a gennyes részből vesznek tenyésztést, mi került a sebbe. Mivel lehet antibiotikumra is szükséged lesz, hogy nehogy ne gyógyuljon. Meg nehogy lyuk legyen belőle.A mai bacik nagyon agresszívak. Lehet a borotvától lett egy kis kelésed és ez lett belőle. Ha nem akarsz orvoshoz menni akkor hidrogenperoxiddal fertőtlenítsd le, betadine kenőcs és ragaszd le.
2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy én a helyedben nem kísérleteznék vele otthon. Viszont ezt Te tudod! De nem játék!
2019. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez bizony fekély :/ menny vele orvoshoz, ott lefertotlenitik, lekotik, menny mielott jobban begyullad vagy elfertozodik. Ahogy latom ez meg nemtortent meg egyszeruen bevan gyulladva, es azert gennyesedik mert tisztul, igy probal vedekezni a szer ezeted. De mindenkeppen orvos!!!!
2019. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon veszélyes elfekélyesedett seb. Könnyen végzetes is lehet, ha elterjed testszerte. Azonnal menj orvoshoz!
2019. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, menj orvoshoz minél hamarabb!
2019. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvoshoz! Ebből lehet hashártya gyulladás, ami halálos!!!
2019. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam vele orvosnál. Azt mondta szépen begyulladt. Ki takarította adott erős antibiotikumokat amiket szednem kell. Ha nem megy le műtik.
2019. aug. 2. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Jól tetted, hogy mentél végül. Esetleg first vagy ezüst kolloidod nincs? Vagy valakinek a családodban. A kettő közül valamelyikkel nagyon rá tudnál segíteni, hogy gyógyuljon. Keress rá az ezüst kolloidra, hogy milyen erős hatása van. Lehet kis pumpás sprays kiszerelésben is kapni, 1E Ft körül van. Jobbulást!
2019. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!