Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lenne a legokosabb ilyen...

Mi lenne a legokosabb ilyen helyzetben? Lehetséges szálkának nézni egy szemölcsöt?

Figyelt kérdés

Pár napja megjelent egy alig egy miliméteres fekete pötty az ujjbegyemen, miután egy elég szúrós farostlemezt mozgattam, úgy véltem szállka, tehát nekiálltam kinyomni. Mivel elég mélyen volt a bőröm alatt, nem sikerült elsőre, nagyjából tíz-tizenkét órával később, egy paradicsomos pakolás után elég nehézkesen, de egy kis fekete hosszúkás, vékony valami kis darabonként kinyomódott belőle.

Ennek úgy három napja és még mindig borzasztóan fáj a helye, ma derült ki, hogy a családomban a testvéremnek és anyámnak is szemölcs van a lábán. Őszintén szólva nagyon elkezdtem pánikolni, még soha nem volt szemölcsöm, nem tudom milyen,így bizonytalan vagyok. Mi lenne a legokosabb döntés ebben a helyzetben? Várni, hátha semmiség vagy a biztonság kedvéért házilag lefagyasztani? Vagy konzultálni egy bőrgyógyásszal?



2019. aug. 18. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, maradt valami nyoma, amit meg tudsz mutatni a bőrgyógyásznak?
2019. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szálkának tűnik. A szemölcs fekete gyökere nem nyomódik ki igy. Várj pár napot, hogy alakul.
2019. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!