Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájás ellen van valami...

Torokfájás ellen van valami gyors módszer?

Figyelt kérdés
Holnap megyek életem legjobb nyaralására, és kezd fájni a torkom:( Coldrex- et már vettem be, de eddig nem használt.
2010. júl. 13. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kakukkfű és lándzsás utifű 1:1 arányú keverékével gargalizálj,utána nyeld le.Próbálkozhatsz propolisszal vagy almaecetes mézes forró vízzel.Ezek természetes gyógymódok én ritkán nyúlok gyógyszerhez.Ha te nem vagy ezeknek a híve próbálkozz valamilyen szopogatós tablettával pl.Mebucain,Strepsils,Neo angin stb.
2010. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

torokgyulladasod van? azaz faj, ha nyelsz? - ez esetben hideg vizezz be egy textilt pl konyharuha, es tekerd a nyakad kore.ne jeges,de jo hideg vizlegyen. ejszakara maradhat, ha atmelegszik, egyszer csereld ujra. (gyulladasra hideg kell,hogy levigye)

NEKEM MINDIG BEVALIK ELEG HAMAR.

2010. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy valaki negrót eszik ilyenkor, egyiket a másik után. Tényleg használ. Egy nap alatt megettem kb. 8 szemet és másnap már nem fájt a torkom. Én töltetlen, extra erőset vettem.
2010. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kezdodo gyulladas, nehogy forrot igyal!!! csak langyosat.
2010. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sós vízzel vagy kamillával való irrigálás+ citromos tea.
2010. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

igyál meg fél liter kólát 8 jégkockával

ez általában bejön

2010. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem a Tantum verde nagyon jó. gyógyszertárban kapható. Jobb, mint a Strepsils meg ilyenek.
2010. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Homeogene 9 a leírás szerint napi 6-7 szemet kell elszopogatni. Homeopátiás szer, én mindig ezzel kezelem a gyerekeimet.
2010. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!