Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti hogyan mosok kezet?

Ti hogyan mosok kezet?

Figyelt kérdés

Pisilés előtt és után is érdemes kezét mosni??

Munka közben ha van mellettem egy üveg víz és nimcs esélyem kezét mosni akkor ne igyak? Természetben vagyok és utol ér a pisilés vagy épp munka közben akkor mi a teendő??

Szex előtt és után hogy szoktatok tisztálkodni? Mibe szoktatok törölközni szex után?


2019. szept. 19. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre gerjedsz? Mert kb. kétévesen tud kezet mosni a gyerek.
2019. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én pisilés előtt nem szoktam kezet mosni, kivétel ha tampont cserélek, és valamiért tudom hogy nem tiszta a kezem eléggé.


" Munka közben ha van mellettem egy üveg víz és nimcs esélyem kezét mosni akkor ne igyak? Természetben vagyok és utol ér a pisilés vagy épp munka közben akkor mi a teendő??"


Nem igazán értem. Miért ne lehetne kézmosás nélkül üvegből inni?

Mit értesz természet alatt? Ha ép hegyet mászok, és pisilni kell, egy olyan helyen ahol senki nincs, simán meg is teszem.


Szex előtt általában fürdöttem nem sokkal előtte. Ha mégse, akkor megmosom magam alul. Ha végeztünk, akkor mindig elmegyek pisilni is újra megmosom alul magam. Abba a törölközőbe törlöm, amivel fürdök.

2019. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

kézfertőtlenítő gélről hallottál már? Ha nincs lehetőséged kezet mosni akár wc használata után, használd azt.

[link]

2019. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kézfertőtlenítő gél hülyeség, mert (mint a linkelt terméken is látható) nem minden baktériumot pusztít el. A képen is látszódik, hogy a baktériumok 0,001%-a életben marad, ami nem tűnik soknak, de azután ezek szaporodnak el. És ezen utódoknak már só eséllyel nagyobb lesz a rezisztenciája.
2019. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!