Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik ha nem szedem a...

Mi történik ha nem szedem a pajzsmirigy gyógyszerem egy hétig?

Figyelt kérdés
A dokinál voltam ma reggel, és elfelejtettem receptet kérni. Holnap reggel már el kell utaznom egy hétre és nem tudok később indulni, hogy elmenjek receptért, mert hivatalos ügyben utazok el. Mi bajom lehet ebből, ha nem szedem egy hétig?

2019. okt. 24. 13:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Alulműködő vagyok és Euthyrox 50-est szedek
2019. okt. 24. 13:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem panikrohamaim voltak, sulyosak.
2019. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én olyat olvastam, hogy visszatérnek az alulműködés tünetei. Utánna pedig fokozatosan kell rá, visszaállni
2019. okt. 24. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyd ki. Nincs ismerősöd kórházban, vagy gyógyszertárban aki tudna adni egy pár szemet? Egy hét alatt simán borul a beállított hormonszint.
2019. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen senki se.
2019. okt. 25. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pánikrohamon van,és elkezdek hízni.
2019. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem elkezd fájni a torkom berekedek meleg a nyakam ott..és nyelési nehézségem van..aztán már a fülem is fáj..és váladék csordogál a garatfalon. így kb ez szokott történni
2019. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:

mi lett?

egyébként már késő, hogy hozzászóljak, de ha még van pár szem, és elmész egy hétre, akkor felezd hogy jusson minden napra - jobb mint beszedni aztán hirtelen stop.

2019. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak kiszáradt elég csúnyán a nyakam. Hétfon mar lesz
2019. nov. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!