Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mitől lehet?

Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 napja faj a p*ncim, égő viszkető érzést érzek es kicsit feldagadt több folyasom van es többet pisilés ez végett. Orvoshoz még nem mentem. Nemibetegseg nem lehet mert több mint fél éve nem szexeltem. Egy nap 2x fürdök. Ha veszek Canestent javulni fog? Mitől lehet ez?
2020. jan. 8. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Gomba v fertőzés

Ha nem gomba akkor a canesten nem lesz rá jó, így én ezt a lépést kihagynám és elmennék orvoshoz

Voltál beteg mostanában, szedtél antibiotikumot?

2020. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Viszont ez többször is volt nar nekem de soha nem mentem orvoshoz hagytam hogy magától elmuljon de nagyon kellemetlen
2020. jan. 8. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség hagyni, felhuzodhat a mehedre, ott elburjanzik aztán leshetsz ..
2020. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász megmondja neked, hogy mit használj/szedj erre. Első körben a lábaidat a nőgyógyászati rendelőbe. Persze ha a későbbiekben netán meddő szeretnél lenni, akkor véletlenül se menj orvoshoz.
2020. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!