Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orsócsont törésem volt lemezel...

Orsócsont törésem volt lemezelték, valyon mikor veszik ki a lemezt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 04:17
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Orvos mit mondott erre? Nem biztos,hogy kiveszik.
2020. jan. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy általában kérdezem mikor szokták kivenni mert az én hejzetem más sle beteg vagyok kockázatos volt a műtét de begyógyult, tehát nem tudja még az orvos se hogy hogy lesz majd összeülnek konzulium aztan döntenek ha nem zavar lehet bennemarad örökre
2020. jan. 8. 06:51
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Változó. Sokszor nem veszik ki,de nem tudom mitől függ. Panaszok is eldönthetik, törés mértéke, de majd akkor a konziliumon kiderül.
2020. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem külföldön tört el és ott is műtöttek. Ott azt mondták, hogy ők nem veszik ki soha, csak ha valami gondot, panaszt okozna később.


Kontrollra már Mo-n mentem, a magyar orvos azt mondta, hogy ha itthon műtöttek volna, nagy valószínűség szerint kivették volna, de mivel külföldön tették bele a lemezt, nem nyúlnak hozzá, csak ha panaszaim lennének.

10 éve volt a műtét, szerencsére semmi gondom nincs vele azóta.

2020. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!