Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mikor fog Magyaror...

Szerintetek mikor fog Magyarországra megérkezni a koronavírus?

Figyelt kérdés

Biztos ami biztos én már ma vásároltam 500 db orvosi maszkot és 4 * 500 ml pumpás orvosi kézfertőtlenítőt.

Amíg nincs vakcina addig remélem ez kitart.



2020. jan. 28. 17:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Február 30-ára.
2020. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell annyira aggodni Én megtaláltam a megfelelő védrkezést erre!
2020. jan. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
62%
Én Februárt végét, Március elejét jósolom. Akkor számíthatunk itt 1-2 regisztrált betegre. A Kínán kívüli regisztrált esetek száma addigra 600 fő felett lesz. Kínában pedig meg fogja haladni a 40 ezret is.
2020. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem védekeztek?

[link]

2020. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem állítják le (minimum) a repülőjáratokat vagy engedik, hogy a kínai újévre hazalátogatók visszatérjenek, meg ha az idegenforgalomban érdekelt cégek a pénzüket féltik ahelyett, hogy ők maguk lépnének fel a turizmus átmeneti leállítása érdekében, addig nincs akadálya a megérkezésnek.

Azonban ha önmagad érdekeit nézed, akkor azzal is növelheted a védettséged, ha nemcsak te vagy maszkban, hanem az esetlegesen fertőző fél is, de ha te felvásároltad a patika teljes készletét, akkor lehet hogy pont a fertőző nem lesz maszkban... gratula. A másik, hogy bizonyított tény, hogy a félelmek, stress és parázás jelentősen meggyengítik az immunrendszert, ergo most te éppen önmagad ellen dolgozol. Ezen kellene elgondolkodnod.

2020. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%

itt tudod kovetni eloben a terjedest:

[link]


itt meg az alhireket:

[link]

2020. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok! Csak tudnám, hogy mi a fenének vettél 500 darab maszkot, amikor az majdnem két évre elég lenne, máshol meg sehol nem lehet kapni. Komolyan, mindenki úgy el van ettől a hülye koronavírustól. Hát ha retteg az ember, ha nem az akkor is el fog jönni, és nem nagyon tudsz mit tenni ellene, csak azt, hogy minden erőddel küzdesz, hogy legyőzd. Akkor nem mindegy, hogy mikor jön? Nem kell minden kínai és lázas betegre azt mondani, hogy koronavírusos, könyörgöm. Influenza járvány van, normális, hogy egy-két ember lázas lesz. Te ha tudod magadról, hogy alapból erős a szervezeted, és ezért teszel is, akkor nem lesz baj. Az ilyen internetes híreknek én a felét sem hiszem el, hiszen sok a kamu oldal. Szóval... Tőlem akár jöhet a koronavírus tömegestől, két lépés előnyt adok neki.
2020. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ma olvastam, hogy szakértők szerint az emberiség 6o%-a meg fog fertőződni!
2020. febr. 11. 14:14
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
Most olvastam egy angol nyelvű cikket, március közepére már egyértelműen betör a korona az összes többi kontinensre is. Megfékezhetetlen.
2020. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A jóisten irgalmazzon nekünk 🙏
2020. febr. 11. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!