Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koromgombara vmilyen megoldas...

Koromgombara vmilyen megoldas ami biztosan hatasos?

Figyelt kérdés
Mar kiprobaltam tobb fele szert, de eddig semmi sem segitett.Volt amit 6 honapig is kentem. Tudna vki ajanlani olyan termeket amitol elmúlt?

2020. jan. 29. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Belsőleg gyógyszer
2020. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hidrogénperoxid
2020. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyogyszert azt meddig kell szedni? Ugy olvastam, hogy az karos a majra meg a vesere.
2020. jan. 30. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ecet. Egy vattapamacsot itass be ecettel, éjszakára tedd a gombás körömre. Nekem ez vált be,pedig minden méregdrága gyógyszert, kenőcsöt próbáltam rá. 3 ev alatt se irtotta ki semmi, míg nem olvastam az ecetrol. Szkeptikus voltam, de hatott
2020. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az ecetezes időszaka alatt is többször pucold ki a köröm alatt a törmeléket
2020. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es barmilyen ecet jo? A tetejet a koromnek reszelni kell?
2020. febr. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!