Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért félünk ennyire ettől a...

Miért félünk ennyire ettől a koronavírus dologtól?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen annyi ilyen volt már, ez semmivel sem másabb, mégis emiatt vagyunk ennyire betojva. Csak mert "a kínaiak"? Néha nem értem az embereket. A pánik csak rosszabb, nem segít, nem old meg semmit.

2020. febr. 2. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Éppen most akartam ki írni egy kérdést, hogy mi van a kornavírussal, mert ma még semki nem kérdezett róla!

Elééég.

Használd a keresőt!

2020. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem fél tőle, csak unatkoznak az emberek.
2020. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Akik elég ostobák, azok félnek töle, mert amédiában csinálják a pánikot, aki meg értelmesebb, az nem ugrik be nekik.
2020. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy van kereső, olvasgattam is. Azért írtam ki inkább a kérdést, hogy ne aggódjanak már emiatt a hülye koronavírus akármi miatt ennyire. Lehet, hogy a Walking Dead csak egy hülye kitalált sorozat, de nagyon jól bemutatja, hogy milyen ostobán tudnak viselkedni az emberek, ha kitör valami járvány és hogy mihez vezet ez a sok pánik. Nem old meg semmit, csak rosszabb. Szóval chill skacok, semmi ok a pánikra. Nem lesz az, hogy Kína elesik, majd Japán, majd az, hogy Trump bemondja a hírekbe, hogy lekapcsolják a műholdakat, nem lesz áram, stb, elkapja mindenki a betegséget, minden ország elesik, a maradék túlélő meg megpróbálja leküzdeni valahogy a betegséget.
2020. febr. 2. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem félünk ettől sem; az ebola sem zavart minket, hát ez sem fog!
2020. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno a tesójai a SARS és a MERS se értek el idájig, pedig már akkor is voltak errefelé külföldi turisták és külföldi származású munkavállalók(jó nem annyi mint manapság, de akkor is voltak néhányan). Kínában az alap tisztasági dolgokat és az élelmezésegészségügyi előírásokat sem nagyon tartják be az elmaradottabb részeken.
2020. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!