Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel készítsük fel az immunre...

Mivel készítsük fel az immunrednszert a koronavírusra?

Figyelt kérdés

Megmondták a szakemberek, hogy ide is elér a járvány, csak idők kérdése. Oltóanyag nincsen, egy évig minimum. Antibiotikus vírus ellen hasztalan. Az egyetlen segítség az immunrednsezrünk. Hogyan turbózuk fel?


Mindenki ismeri a C + D vitamint erre. Olyan ötleteket, javaslatokat várnék köszönettel, ami kevésbé ismert kiváló módja a virus ellen illetve az immunrendszer felvértezésére?


2020. febr. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincsen más védekezési mód.


Kerülni a tömeget, ha járvány van N95 maszkot hordani, sokat kezetmosni.


Semmilyen más megelőzési mód nincsen.

2020. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezzel készítem fel a testem:


[link]

2020. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják a szakemberek,hogy az immunrendszer nem egy gép amit fel lehetne javítani,turbózni,ha egészséges a szervezet megfelelően működik.Rá lehet segíteni vitaminokkal,több nyers ételek fogyasztásával,teljes kiőrlésű,kevés cukor stb...mozgás,méregtelenítés...tehát ha teljesen ki van pucolva a szervezet a felesleges dolgoktól...

Ehhez segítség mondjuk az Oregano olaj gélkapszula ami mindenféle fertőzést kitakarít,influenzára,légúti és gombás,de még bőrfertőzésekre is hatásos...ezek mellett hasmenés,parazita,nyálkahártya,hörghurut,tüdőgyuszi és penész is szerepel a listáján.

2020. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Napi 2 gerezd fokhagyma és őrölt gyömbéres ásványvíz kiváló vírusölő hatású.


Kb. 5cm gyömbérből kell smoothie-t készíteni és ezt kell bele önteni 1,5l vízbe. Jó ízű és nagyon hat.

2020. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Az immunrendszert lehet erősíteni, a fokhagymának van ilyen hatása, de jó lehet a csalántea, a mentatea, a citromos italok, vitamin komplex szedése, de a legfontosabb napi két - három km kocogás, vagy ezzel felérő tréning, esetleg könnyű fizikai munka, ami feltétlenül kell egy fitt állapot eléréséhez.

Tápláléknak jók a színes ételek, a karotin, a szeder, a lila hagyma, vagy lila káposzta, maguk a színezőanyagok tartalmaznak antioxidánsokat, éppen most fogok egy gyümölcslevest készíteni a Youtube-ról Szoky receptje szerint, de beleteszek még fagyasztott málnát, szedret is bőven, még ha meg is színezi kissé, de azokat már főzés nélkül és úgy tálalom.

Néha készítek pár üveg salátát, aminek az alapja egy fej káposzta lereszelve, vagy darabológéppel felaprítva, ez új szerzeményem, hozzá bőven vörös, vagy/és lila hagyma, fokhagyma és reszelt sárgarépa. Mindezt egy nagyobb tálba teszem, olajjal kissé meglocsolom, de nem édesítem, hanem egy deci borecettel savanyítom, majd hat darab literes befőttes üvegbe elrakom, amelyeket előtte pár másodpercig megmikróztam. Az egyhangúság elkerülésére mindegyikbe teszek még valamit, nyers reszelt céklát, almát, uborkát, vagy például kiwit és naponta megeszek belőle egy fél, vagy harmad üveggel, két, három hét alatt nem romlik meg a hűtőben, ha jól telerakom az üveget és a tetejére cseppentek egy kis olajat, ami lehet olíva, vagy fokhagymaolaj, bár én a közönséges napraforgót is szeretem.

Városlakóknak ajánlatos a rendszeres séta, kirándulás a jó levegőn, korcsolyázás így télen, egy aktív fizikai kondíció elérése, természetesen megfelelő ruházatban, tekintettel az évszakra.

2020. febr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 5-ös a hasznos választ!


Jöhetnek még 5letek

2020. febr. 5. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!