Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hogy nagyon hülye...

Lehet hogy nagyon hülye kérdést teszek fel, de kíváncsi vagyok. Melyik az a, , rendes" tinta?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek van egy ,,tetoválása" amit saját maga csinált tűvel meg tintával. Amikor megkérdeztem tőle hogy toll tintával csinálta e, azt írta hogy nem, hanem rendes tintával. Na most, melyik az a rendes tinta? Én csak a nyomtató tintára tudok gondolni, de javítsatok ki ha tévedek.
2020. febr. 6. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Lehet kapni tintát üvegcsében. Gondolom erre gondol, hogy nem a tollból szedte ki a tintát, hanem üvegcséböl.


Gondolom gyöbyörü lehet ha maga csinálta. Ès gondolom abszolút nem mérgezö a tinta és sterilen készítette...

2020. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a nyomtató tintától lesz valami bajom?
2020. febr. 6. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyesmit magadnak, ronda lesz, és elfertőződhet!
2020. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet tőle bajod. Előfordulhatnak benne olyan összetevők, amik nem a bőr alá valók. De mivel nem tetoválás céljára gyártják, nem tüntetik fel az összetevőket rajta, tehát fogalmad se lehet róla, mi van benne. Hacsak nincs otthon analitikai laborod, lutri.
2020. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 6. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi eszed van csináld. Az ólomtartalmú tinta segíteni fog, hogy megtanuld a leckét!

Ha tetoválást akarsz akkor menj el egy szalonba és csináltasd meg "rendes tintával", steril környezetben és akkor talán nem intézel magadnak egy jó kis mérgezést+ fertőzést.

2020. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó is az a nehézfém a bőr alá. láttál már bötöntetkókat? na úgy nézne ki a tied is ha otthon csinálod mindenféle nem megfelelő tintákkal, még véletlenül se steril környezetben. de ha mégis úgy döntesz, hogy magadnak csinálod, akkor csakis az I LOVE MARIKA és társai témájú tetkók jöhetnek szóba!
2020. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elfertőződik, bele is halhatsz. Ez nem játék, gyűjtögess pénzt, és menj el szalonba!
2020. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetováló tinta
2020. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!