Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan készültök a világjárván...

Hogyan készültök a világjárványra? Elkezdtetek felhalmozni? Hogy álltok ahhoz, hogy valószínű meghalunk? Hogyan nyertek időt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A magyar ember a legtöbb ebleköhög a levegőbe, nem mos kezet, guszrustalab, i kább erre kellene odafigyelni! Nem kaját halmozni.


Elmondom neked, hogy most influenza járvány van, az majdnem ilyen súlyos. Plusz ezernyi másik vírus. Inkább aza alapvető higiéniás szabályokra kellene odafigyelni, de uyge a sok buta...


Szerintem egyébként túl van tolva, vagy hazudnak, mett miért ne tennék Kínában.

2020. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor alap dolog, hogy legyen pár havi vésztartaléka az embernek. Az olaszoknál iszonyú hirtelen, 2 nap alatt zártak le városokat. Ilyenkor a boltok elég hamar ki szoktak ürülni, az utánpótlás meg elég kétséges, az árak meg az egekbe szökhetnek. Meg simán lehet olyan szituáció, hogy nem túl biztonságos bárhová eljárkálni - már, ha egyáltalán engedik az embert. Jobb felkészülni erre, mintsem meglepetés érjen, hogy mondjuk nincs vécépapír a boltokban. Abból meg nem lesz az embernek semmi baja, hogy van egy kis tartaléka. Ha nem lesz rá szükség, kárba úgysem vész, ha meg mégis kell, akkor akár életet menthet.


Tetszik az a mondás, hogy készüljünk fel a legrosszabbra, de reméljük a legjobbakat. Nyilván nem fogok atombunkert építeni, de ésszerű keretek között fontosnak tartom a tartalékolást.


Mi például írtunk egy jó hosszú listát, hogy nagyjából miből mennyit fogyasztunk, és X időre miből mennyi kell, és ez alapján elkeztünk bevásárolni. Meg vettünk egy aszalógépet, és a zöldséget, gyümölcsöt rakunk el most gőzerővel.

2020. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elkezdtem élelmiszert felhalmozni. Holnap másolok kulcsot, hogy majd legyen, aki tud gondoskodni az állataimról, ha városban rekednék.

Nem féltem az életemet.

2020. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, vettem ma 3 tasak porélesztőt, hogy tudjak majd kenyeret sütni ha nem lesz a boltban kenyér.
2020. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!