Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavirus meddig tart?

Tront1 kérdése:

Koronavirus meddig tart?

Figyelt kérdés
Sajnos már kezdek én is parázni amiket olvasok az interneten és amiket a tvben lehet hallani..meddig fog ez tartani ez a virus? És miert nem csináltak eddig még ellenszert vagy valami gyogyszert? Hisz tudtommal eleg fejlett az orvostudomany egyes orszagokban.

2020. febr. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Elmondom neked az influenza amivel múlt héten szenvedtem, volt legalább olyan. Meg menj el egy általnáos iskolába, ott hetent4 van hasonló vírus!
2020. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
június 2-án du. 2-ig.
2020. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez az egész korona vírus dolog egy nagy paraszt vakítás. Nem kell mindent elhinni.
2020. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is mult heten influenzas voltam,es tudom hogy nem minden igaz amit irnak/mondanak,de azért kicsit aggasztó a helyzet mostmár számomra báris,csak nem értem ezt az egesz nincs ellenszer meg dolgot
2020. febr. 24. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerinted csak úgy hirtelen bármire, ami megjelenik egyszer csak lesz ellenszer, meg gyógymód? Hát sajnos nagyon nem. Egyébként meg túloz a média, lefogadom, hogy az emberek nagy része nem is tudja, hogy nagyon alacsony a halálozási arány 3%. Azaz, 97% hogyha elkapod, nem halsz bele. Olyanok hunynak el, akiknek gyenge az immunrendszerük, például a nagyon betegek (értem itt a rákot, nem a megfázást) és az idősek.
2020. febr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs mindenre rögtön ellenszer,de ha elebb intezkedett volna kina lehet nem tartana a virus itt
2020. febr. 25. 06:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Már nem sokáig
2020. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, hogy a legtöbb ember, aki elkapta, nagyon enyhe tünetei vannak, konkrétan ismerek is egyet... Egy influemza, vagy torokgyulladás, vagy bármely másik betegség jobban megvisel. Nem is vontak karantén alá iskolát, vagy falvakat itthon.. Meg a jó magyar háziorvos komolyan sem vesz...


Szinte csak az idősek, vagy más betegségben szenvedők haltak bele eddig! Egy

2020. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Amíg az emberek rá nem jönnek, hogy mi a valódi cél vele. Amíg a hülyék beszopnak mindent a bulvárlapokból is, amíg érdekli őket a nulla teljesítményű celebek élete, addig ez is működik. Szenzációhajhász dolog az egész, egy társadalmi emberkísérlet, hogy miként lehet korlátozni az emberek szabadságjogait úgy, hogy a buta tömegekkel elhitetünk egy kamu dolgot.

Csak egy példa: Azt állítják, hogy a koronavírus úgy is fertőző, hogy vannak tünetmentes egyének, akiktől szintén el lehet kapni. Magyarul ez azt jelenti, hogy vannak, akiknek kutya bajuk sem lesz tőle. Ugye mennyire másként hangzik? Ha bárki megnézi a számokat a koronavírus semmivel sem veszélyesebb, mit egy influenza, amiben ugyanúgy meghalnak a gyenge immunrendszerű idősek. Csak mivel ez még nem egy elterjedt járvány, sokaknak nincs immunitásuk. De ha majd végigfut a világon, egyáltalán nem lesz rosszabb, mint a szokásos influenzajárványok. Viszont politikai célokra kíváló.

2020. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kristóf László válasza:
A koronavírussal kapcsolatos szabadhónapok már meghosszabodtak sokáig! :) Nem kell parázni, hanem a munkahelyeket már nem érinti április vége felétől (azaz. kb. április 22-től)
2020. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!