Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet még Budapesten...

Hol lehet még Budapesten kézfertőtlenítőt kapni?

Figyelt kérdés

KONKRÉT üzlet érdekelne!


Láttam hogy többen írták itt az oldalon, hogy ők simán tudtak venni kézfertőtlenítőt, de egyikük se írja meg, hogy pontosan hol, pedig engem ez érdekelne.


Ahol már próbálkoztam:

- westend rossmann

- kálvin téri dm

- ferenciek tere melletti dm

- ferenciek tere melletti aldi

- üllői út aldi (kálvin mellett)

- ferenciek tere lidl

- esztergom aldi

- esztergom euro family

- piliscsaba aldi

- több kisbolt

Mindenhol üresen kongott a helye, és az eladók nem tudták megmondani, hogy mikor lesz újra készleten.

Eddig még gondolkoztam, hogy pontosan milyet szeretnék, de már nem érdekel, 2-3 decinél legyen kisebb kiszerelése, és legyen kézfertőtlenítő, a többi mindegy...


Valaki ismer még olyan konkrét helyet, üzletet ahonnan még nem kapkodták el a pánikolók és még beszerezhető?


2020. márc. 2. 08:57
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Kálvinon a gyógyszertárban lehet még vajon?
2020. márc. 2. 09:00
 2/34 anonim ***** válasza:

Műkörmös boltban is tudsz venni, clarasept derm a neve, fujos spray. Orvosok is ezt használják műtét előtti bemosakodashoz. Nagyon jó, és viszonylag olcsó, 800 forint 250 ml. Pl a József körúti crystal nails boltba van, én ott szoktam venni. De rendelheted is neten.

Illetve a Corvin Plaza dmben vannak pici kezfertotlenito zselék a pénztár melletti kis forgón. Legalábbis tegnap voltak még, több illatban is. Nekem a mohitos a kedvencem.

2020. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én simán a szomszédban a gyógyszertárban találtam. A drogériákat kifosztották már.
2020. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%
...de egyébként ha rendszeresen, rendes szappannal (nem folyékony illatos lóf..., hanem szappan) és meleg vízzel mosol kezet, illetve nem mászol bele senki arcába, akkor pont ugyanannyi esélyed van elkerülni bármilyen betegséget, mintha kézfertőtlenítő géleket kenegetnél magadra.
2020. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszi, de vonatozok és metrózok, így nem tudom elkerülni, hogy mások szájába kelljen másznom és "bacikat" kelljen tapogatnom, ami után közvetlenül nem szívesen eszek és cserélek tampont. Munkahelyen nincs szappan, én szoktam venni de akkor pár órán belül eltűnik. Mondjuk olyan nagyon sokat amúgy se ér, hogy megmosom a kezem, majd utána foghatom meg ugyanazt a csapot, ugyanazt a kilincset tiszta kézzel, amit előtte "koszos" kézzel tapogattam. :) Az már csak a bónusz, hogy nem mindig jutok mosdóhelyiség közelébe a délelőtt jó részében, viszont a fent említett étkezést akkor is szívesen beiktatnám még dél előtt.

De úgy gondolom, nem tartozom magyarázkodással, hogy miért szeretnék vásárolni valamit, ami normál helyzetben alapvetően könnyen elérhető termék. Most meg a boltok úgy csinálnak, mintha nem szólnának a hírek 2 hónapja egy vírusról, és váratlan lenne, hogy a pánikolók tízesével fogják felvásárolni....


Mindeközben nem, a kálvin téri gyógyszertárban sem elérhető, a hölgy azt mondta, "hamarosan majd" fognak kapni, "ha minden jól megy".....

2020. márc. 2. 09:38
 6/34 A kérdező kommentje:
Ja igen, és hétvégente ha az erdőbe megyek kirándulni, ott kicsit nehéz szappannal és meleg csapvízzel kezet mosni alaposan. :DD
2020. márc. 2. 09:39
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

Az erdei kirándulás során felesleges állandóan kézfertőtleníteni. Kell néha egy kis kihívás az immunrendszernek.


Városban esetleg hasznos lehet.


Kellene 96%-os ethanolt szerezned és abból kikeverni 70%-os koncentrációt desztvízzel. Mi ezt használjuk az eszközök és kéz fertőtlenítésére.

2020. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam állandó kézfertőtlenítésről, mint írtam, leginkább kézzel való étkezés és tamponcsere előtt használom.

A kérdés nem az volt, hogy a kézfertőtlenítő jó-e, kell-e használni, mennyiszer kell, hol kell, stb.


A kérdés, hogy hol lehet jelenleg vásárolni ilyen terméket.

2020. márc. 2. 13:16
 9/34 anonim ***** válasza:
28%

A kérdés totál értelmetlen. Árukészletet keress webshopokban. Még ha ki is írja valaki akkor is lehet órákon belül elfogy.


Nagy eséllyel már sehol sem kapsz.


Amit írtam vegyél deszt vizet meg 96%-os alkoholt, abból kikevered. Bele egy spray üvegbe és kész a végtelen mennyiségű fertőtlenítőd. Ugyan az van a gélben is...

2020. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként menj fel a Benu oldalára, ott találsz készlet infókat ha beírod a keresőbe "alkohol"


Pl BradoLife, vagy Tevasept Skin. Ezeket lehet kapni még szerintem.

2020. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!