Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Debrecenben az egyetemisták...

Debrecenben az egyetemisták körében milyen gyorsan terjedhet ez a koronavírus?

Figyelt kérdés
Most mondták, hogy már debrecenből is elszállítottak valakit. Tudom, hogy nem egyetemista volt, de gondolom, mászkált a városban. Ha valaki egyetemista elkapja (ha eddig még nem kapta volna), gyorsan terjedne?
2020. márc. 5. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a repülőtér személyzete kapja el, mert velük találkozott először. Aztán azok családtagjai, ismerősei.
2020. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Hogy én mennyire unom már ezt.

Ennek tényleg kéne egy külön kategória.

2020. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én még sosem kérdeztem semmit, eddig nem is foglalkoztatott a téma, de amikor már az ajtón kopogtat, úgy már más a helyzet.

Ha ennyire idegesít, ne olvass ilyen kérdéseket, válaszolni meg pláne nem kötelező.

2020. márc. 6. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, Dél-Koreában 2 hét alatt megszázszorozódott a fertőzések száma (50-ről 5000 fölé nőtt). Szerintem ez iszonyú gyors terjedés.
2020. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kb. annyi az esélye mint bárhol máshol :) próbálj odafigyelni a higéniára, szedj vitaminokat és nem lesz gond. Az egyetem is valószínűleg (illetve remélhetőleg) oda fog figyelni a fertőtlenítésre.
2020. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!