Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha csak az öregekre veszélyes...

Ha csak az öregekre veszélyes a koronavírus, akkor miért van ekkora felhajtás?

Figyelt kérdés
A sok fölösleges karantén és rendezvénylemondás helyett elég lenne a 60+ korú nyugdíjasokat bezárni otthon, a többiek meg egyszerűen hamar túl lennének rajta, akár csak egy sima influenzán.

2020. márc. 6. 10:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Ja persze, innen onnan hallani bárki bármit tud. Ez aztán hiteles forrás
2020. ápr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Mert a kormánytól kapott adatok aztán hitelesek....
2020. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

#40

Ja hogy ez nem is hivatalos értesülés. Akkor meg nem úgy kellett volna kezdened a mondatot hogy: „Azt ugye tudod...” Mert te sem TUDOD, hanem csak hallottad.

2020. ápr. 7. 11:00
 44/57 anonim ***** válasza:
62%

#41 Nem innen-onnan, hanem a covid-os mentőstől hallottam elsőkézből. Csak kint volt nálunk, és szóba kerültek a gyerekeink. Erre mondta, hogy mindenkire veszélyes a vírus, és nemrég egy 5 éves gyermek halt meg, mert későn került kórházba.


Az ilyen infóknak én nagyobb hitelt adok, mint bárminek, ami a hivatalos oldalakon szerepel. Úgy hazudnak, mint a vízfolyás.

2020. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Na ez az, betömörül egy csomó fiatal az üzletekben kilenc előtt, jól lefertőzik egymást, mert mindenki szeretné letudni a vásárlást a nyugger-időszak előtt.
2020. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

#45

A kajavásárlás azért nem akkora probléma, úgyis munkaidőre esik a délelőtti happy-nyugger hours.

A gond inkább az hogy hatalmas választótábort képeznek egész Európában, így a hatalmon lévő politikusok többsége nem meri hangosan kimondani azt hogy az egész hajcihő főleg miattuk van.

2020. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
#45 vagyok. Homeoffice-ban és homeschoolban itthon vagyunk, legalább ennyi előnye hadd legyen már ennek, hogy ne kelljen a gyerekeket sem kiverni az ágyból, és nekem sem hatra felhúzni az órát, hamár az előző napi munkát éjfélkor fejeztem be...
2020. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
18%
Vannak javíthatatlan pánikolók, nekik az a lényeg hogy retteghessenek, még ha egy fia beteg sincs a közelükben 30 kilométeres körzetben...
2020. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Fiatalokra is veszélyes, csak a fiatalokra nem feltétlen a tüdőgyulladás, hanem a gyakori tüdőembólia és a stroke. Sajnos itthon nem mondják, de külföldi hivatalos oldalak tele vannak. Erek belő falàt károsítja, van, hogy első tünet a kétoldali tüőembólia. Itthon erről valamiért nem beszélnek.
2020. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Nem csak az idősekre veszélyes. Fiatalok is belehalhatnak, és amiről nem beszélnek de súlyosan károsodhat a tüdejük ami egész életükre kihat majd. Én pont így jártam az influenzával pedig fiatal vagyok, és nem volt semmilyen betegségem, sőt beteg sem voltam csak nagyon ritkán és egészségesen éltem. Mégis majdnem belehaltam. Ez bárkivel előfordulhat. Az influenzával is jobb lenne vigyázni, nem veszi komolyan ami nem járta már meg. Én örülök a maszk használatnak. Nagyon hasznos lesz az influenza járvány idején is.
2020. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!