Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mobiltelefont mivel lehetne...

Mobiltelefont mivel lehetne fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Hiába mosok kezet hazaérkezve, ha ugyanúgy azt a telefont fogdosom, amit kézmosás előtt... Mi erre a megoldás? Ti hogyan kezelitek ezt a problémát?
2020. márc. 10. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

Elöször is elég értelmetlen dolog fertötleníteni, mert ha egész nap használod, akkor az nem sokat számít, hogy este otthon fertötlenítve használod.

De a legegyszerübb, ha veszel nedves szemüvegtörlö kendöt és azzal törlöd át, az ugyanis alkoholos és fertötlenít is.

2020. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én nedves fertőtlenítő kendővel szoktam lemosni, de ha most ez hiánycikk, akkor fertőtlenítőszert teszel papírzsebkendőre és azzal is lemoshatod
2020. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

miért ne számítana? ennyierővel ha hazamész minek mosod meg a kezed, úgyis egésznap a bkvs, mindenes kezeddel mászkáltál...

fürdés után pláne este már nem jobb tiszta telefont nyomkodni?

Én ha hazaérek mindegy délután vagy este, mindig letakaritom, utána kezetmosok és nekem így van tiszta érzésem. De én évek óta így csinálom, nem csak azóta lettem igényes mióta jött ez a vírus..


Kérdező: általános felülettisztitóval szoktam, mondjuk én olyannal amit kórházakba használnak, zsepire fújok és úgy. De tisztitókendőkkel is lehet, az a lényeg, hogy ne babapopsitörlővel amibe semmi fertőtlenítő nincs. (vagy nagyon kevés)

2020. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem törli le a telefonját az ágyba cipelés előtt, az belegondol, hogy olyan, mintha egy halom összefogdosott pénzzel, vagy bkv kapaszkodóval térne nyugovóra?


Papírzsepire szoktam fújni sanytolt, vagy szimpla kézfertőtlenítőt csöppentek rá, és azzal törlöm át.

2020. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Floraszept fertőtlenítő hatású spray-t fújok egy papírtörlőre és azzal törlöm át. Ilyenkor leveszem a tököt is,majd ablak törlő folyadékkal ugyan ezt meg teszem, így nem marad csíkos a kijelző sem ,illetve dupla fertőtlenítés,ugyanis az ablak tisztítóba van alkohol is.
2020. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!