Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az operatív törzs tájékoztatój...

Az operatív törzs tájékoztatójában a kérdések nagy részére a "nem tudom" válasz érkezett. Milyen tájékoztató az ilyen?

Figyelt kérdés
Az embereket nagyon is érdeklő, közérdekű kérdésekről volt szó.

2020. márc. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos, hogy tudják a választ.
2020. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már nem tudnak mit mondani annyira szar a helyzet.
2020. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2020. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Én néztem élőben az egészet. Néha akkora marhaságokat tudnak kérdezni, pl kapnak-e majd jutalmat az orvosok. Tényleg ez a fontos most?

2020. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pl: Miért kell évetismételni a gyerekeknek, ha bezárnának az iskolák? Miért ne lenne kisebb a fertőzés kockázata, ha a gyerekek otthonmaradnának?

Kérdeztek olyan fertőzöttekről melyek friss hírek, de az operatív törzs az élvonalban van, ők ne rendelkeznének a legfrissebb információkkal?

Az ápolók jutalmazása, ha már ekkora kockázatot vállalnak, miközben munkafeltételeik nagyon korlátozottak?

Karantén esetén hogyan lássa el magát az ember, ha nincs hosszabb időre félretett tartaléka (többségnek nincs)?...

2020. márc. 12. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

"A hatósági házi karanténban tartózkodók ellátásáról való gondoskodás a települési önkormányzat polgármesterének feladata."


[link]

2020. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazán csak most kezdődik a java és már a jutalmazás a fontos?


“Kérdeztek olyan fertőzöttekről melyek friss hírek, de az operatív törzs az élvonalban van, ők ne rendelkeznének a legfrissebb információkkal?"


Ja, tele volt olyannal, hogy hallották valahonnan xy-t bevitte a mentő és akkor azzal mi van. Hát szerintem tök jogos, hogy most már nem tudják az ilyen egyedi eseteket pontosan elmondani. Nem tudom mégis mit vársz, ráadásul személyiségi jogok miatt eleve problémás beszélni a betegekrol.

2020. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod, tele van minden álhírrel. Ezért lenne fontos, hogy a döntéshozók tisztába tegyék ezeket pontos megbízható válaszokkal. Az álhír mögött valós események állnak (még ha az egész hír nem is pontos), amikről ha nincs tudmása a vezetőknek, akkor nagy a hiányosság a rendszerben.
2020. márc. 13. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

7#


"Igazán csak most kezdődik a java és már a jutalmazás a fontos?"


Tipikus kommunista hozzállás.

Pedig az egészségügyi dolgozók munkábajárásának motíválása jelenleg fontosabb, mint bármely feladat. Minden ember érdeke, hogy megfelelő számú és szaktudású ember álljon rendelkezésre a kórházakban, a beüt a kraft. Ha nem is adják meg nekik, amit érdemelnek, legalább egy ígéret, hogy majd jobb lesz, is sokat segíthet.

2020. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mai tájékoztató még a tegnapinál is viccesebb volt! Korlátozták a kérdéseket, a feltettekre duzzogva, vagy egyáltalán nem válaszoltak. Miért tartották meg? Miért nem otthon durcáskodnak a magasrangú katonabácsik?
2020. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!