Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig fog tartani ez az...

Meddig fog tartani ez az egész korona virus es iskolazár?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted van bárki aki erre pontos választ tud adni? Nincs. Mert senki semmit nem tud még. Egyenlőre a 2 hét a biztos. Utána majd eldől.
2020. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Július elejéig, ha az eddigi nemzetközi terjedését nézzük, és azt vetítjük ránk. Nálunk lazábbak a szabályok, mint ahol lefékeződött a vírus, vagyis erősebb lesz a fertőzési arány. Ha leállítanák itt is a tömegközlekedést, meg a munkahelyek többségét, és kijárási tilalom lenne, akkor is elterjedne, csak nem olyan tömegesen, hogy az utcán sátrakban kelljen kezelni a kórházak előtt.
2020. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Hagyományos oktatás szerintem csak szeptemberben lesz legközelebb.

A járvány nagyja szerintem 3-4 hónap alatt cseng le.

2020. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy számolom, hogy e hónap végére fog tetőzni nálunk a fertőzés és április végére már leszálló ágba lép. Az iskolák megnyitását május elejére tippelem.
2020. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Kínában fél éve kezdődött és még nem csengett le.
2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 1. ! Tudom hogy senki nem tudja, de én csak azt kerdeztem hogy mit gondoltok, nyilvan nem azt hogy pontosan mikor...

A többinek meg koszi a valaszt szerintem is kb 1-2 honap

2020. márc. 15. 11:46
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
5: Szó sincs róla. Kínában dec. 8-tól tünedeztek föl az első fertőzöttek, Dr. Zhang dec. 27-én jelentette ezeket az eseteket. Dec. 31-én jelentették be hivatalosan. Ekkor a napi esetszám azonban még tízes nagyságrendben volt. Jan. 7-én azonosították a vírust. Jan 27-én zárták le Wuhant, ekkor már 2500-as esetszámnál tartottak. Febr. elején volt a csúcs (napi több ezer fertőzés), a napi esetszám most márc. 7-e óta már 50!! alatt van. Nyugodtan mondhatjuk, Kína már túl van a nehezén. Ennek köze nincs a fél évhez..
2020. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Kínában diktatúra van. Olyan durva intézkedéseket hoztak, hogy az itt elképzelhetetlen.


A magyar egy fegyelmezetlen prosztó nép ezért 10x erővek súlyt majd le ránk. Még mindig a kocsmában ülnek a barmok.

2020. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy előttem szóló mondja. Kínaba ha azt mondják nem jöhetsz az utcára nem mész ki. Önkéntesen is otthon maradnak.


De itthon? Valaki írta, hogy honnan jött haza a rokona de nem volt ellenőrzés. Na ha most korrekt lenne jelentette volna a reptéren! És elvitték volna házi karanténba. De nem. Inkabb emberek között ment haza és a boltba is ugyanúgy

Na ez a különbség.

2020. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de egyáltalán nem így fogalmaztad meg a kérdést, ki hogyan gondolja.

Amúgy véleményem szerint találgatni felesleges.


1 hete jött haza barátnőm Bécsből saját autóval 3 napra. Ő kint él.

Nővérem csütörtökön Németország északi területéről repülővel. Senki nem vizsgálta.

2020. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!