Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan vigyek be D vitamint?

Hogyan vigyek be D vitamint?

Figyelt kérdés

és mi kell hozzá hogy felszívódjon? K vitamin vagy magnézium?


vagy mit vegyek amibe van és nagyon olcsó?


2020. márc. 16. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Kimész a Napra, és nem kell gondolkodnod ezen. Remek idő van ehhez.
2020. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az nekem kevés. én egész nap gép előtt ülök
2020. márc. 16. 21:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a márciusi napsütés rohadt kevés ehhez.. tablettában, napi 2000 NE már ígéretesebb próbálkozás lenne.
2020. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Hármas okoska!

Nézz utána.

“ Januárban, amikor csak a test 10 százalékát éri napsugárzás, mintegy 130 percre van szükség a napi D-vitaminmennyiséghez való hozzájutáshoz. Áprilisban és júliusban, amikor a test 25 százalékát éri napfény, elegendő körülbelül 10 perc, októberben 30 perc.”


Két óra a legsz@rabb időben is, felöltözve. Ma pólóban voltam kint fél órát. 2000NE pipa. Kérdező. Hülye kifogás. Emeld fel a segged, mert nemcsak a napfény hiánya a problémád, de a mozgásszegény életmódod miatt is lefelezed az életkorod. Hiába kapkodod be a piruláidat, az a szervezetednek csak tűzoltás lesz. Pattanj fel, és told ki az arcodat az utcára, az erdőbe, az udvarra.

2020. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Veszel a gyógyszertárban .

A 3000 már fel kell iratni.

2020. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4: ..ja, ez tök jó, csakhogy a kérdező a tél folyamán nyilvánvalóan jelentős D vitamin hiányt halmozott fel, és ennek pótlásához már kevés a napi 1-2 óra kóricálás a napon..
2020. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Hála Istennek így vagyunk kialakítva. Télen nem jutunk hozzá. A máj meg úgy van kialakítva, hogy raktározza.
2020. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves hatos, pont hogy nagyon is elegendő.
2020. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is csak a tablettát tudom javasolni. Ha bizonyítottan hiányod lenne azt mondanám legalább 3000 NE. Én 2000-t szedtem sok hónapig mert hiányom volt, de csak arra volt elég hogy pont az alsó határ felett állt meg. Szóval sok hónapig kellene szeded 10.000 NE-t hogy túladagold. Ha nem tudom hogy áll a D vitamin szinted akkor is télen alsóhangon 2000 NE-t javaslok. A D vitamin zsírban oldódik. Ezen kívül nme tudok róla hogy bármi más kellene hozzá.
2020. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hogy merjem meg a D vitamin szintem?


Es milyen, melyik keszitmenyt fogyasszam?


Dr gődèny azt mondta a d vitamin videovan, hogy kell melle mas is

[link]


Arra mit szedjek pontosan?


Ezt a napozos trollt ne etesse senki, nem kell vele foglalkozni

2020. márc. 17. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!