Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most már sétálni se "lehet"...

Most már sétálni se "lehet" kimenni?

Figyelt kérdés
Úgyse nyúlok semmihez, nem beszélek senkivel, eleve alig van kint valaki, mert ez a település vírus nélkül is kihalt, mivel mindenki autóval viteti a valagát 20 méter erejéig is. Szóval ez a "maradjunk otthon -láz" erre is érvényes, vagy csak hogy ne menjünk másokhoz látogatóba, ruhaboltba, ha nem muszáj, stb.?
2020. márc. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Friss levegő kell. Legjobb a kertben, de ha nincs, az utca is tökéletes. Csak nem kell más nyakába lihegni.
2020. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen ki lehet és kell is időnként.


Minden fogantyút amit megfogsz az viszont kockázat.

2020. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma bicajoztam el egy másik városba meg vissza. Nem tapasztaltam nagyobb ,,kihalást" mint eddig, de alapból nem sokan járnak ezeken a részeken.


Egyenlőre ki lehet menni, de pedzegetik, hogy kijárási tilalom lesz... hogy lesz e ebből valami az kérdéses, mert elég fegyelmezett eddig a lakosság

2020. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De, sétálni ki lehet menni, de ne kerülj másokhoz 2m-nél közelebb!
2020. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!