Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek holnap is lesz...

Szerintetek holnap is lesz még eset koronavírus fertőzött vagy holnaptól már nem lesz új eset?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint ma és most már naponta fog hatványozódni.
2020. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt tipszmixelem. Természetesen lesz, max nem vallják be
2020. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ettöl nagyobb,baromsàgot nem is ejthettèl volna ki a szádon.Mèrt ne lenne!!!!Vagy mire gondoltàl?mindenol 1000 fölè emelkedett a megbetegedèsek szàma,a halottakrol nem is beszèlve, majd pot itt àll meg 50 nèl.hàt nem kicsi szivem .Ne is remènykedj 😕😕😕😕😟😟😟
2020. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg el sem kezdodott igazan … mar a vegeben reménykedsz?


Nyar elejen meg otthon fog gubbasztani mindenki.


De hiaba mulik el, akkor jon a gazdasagi valsag.


2020. nem lesz senkinek a kedvenc datuma.

2020. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha tájékozódnál a külföldi tapasztalatokról, úgy ki tudnád következtetni, hogy MO-n a koronavírus fertőzöttek száma kb. június hónapra kulminál, már amennyiben érted a szót.
2020. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Az még csak hagyján, hogy ez lecseng, és válság lesz, de még egy jól irányzott háborút is meg merek saccolni. Az ilyen "események" a háborús helyzetek kialakulásának meleg ágyai.
2020. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, mint egy vízcsap, hogy elzárjuk, és holnaptól nem lesz több eset.
2020. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most kezdik el szürni azokat akik tüdőgyulladással kórházba vannak. Na ott biztos lesznek még esetek.
2020. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még jelenleg olyan mint ha semmi intézkedést nem léptünk volna. Egy hét és akkor jönnek a valóban hatásos dolgok, na onnantól két hét kb és tetőzik, majd utána kezd el csökkenni. Én is örülnék ha vége lenne, de mindenki vásárol mint egy idióta, zsúfoltak a boltok mint karácsonykor, szóval jelenleg a vírus szemszögéből olyan, mint ha mi sem történt volna. Figyelni kell a gazdaságra, pont ezért kéne még most kijarási tilalom, csak boltba lehet menni és dolgozni akik járnak, aki megszegi megy börtön azonnal gyilkossági kísérlettel + pénz büntetéssel.
2020. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondja meg valaki:


Mi értelme, hogy 15:00-ig vannak nyitva az üzletek? Talán 15:00 után fertőz csak a vírus?! Semmi értelme sincs.


A következő lépés úgy is az lesz, hogy ki se nyithatnak, csak az élelmiszer boltok és a gyógyszertárak, na meg a dohányboltok... De, ha úgy is ezt lépik meg (szerintem napokon belül), akkor nem lett volna értelme egyből ezzel kezdeni?!


Másrészt: a boltokba korlátozni kell a vásárlók számát! Tehát egyszerre pl egy nagyobb tescoba 10 ember mehet be, de 2 méterre nem közelithetik meg egymást. Önkiszolgáló kasszákat alkalmazni, amiket fertőtlenítenek folyamatosan! Korlátozni a vásárlási cikkeket!! Tehát 1 vásárló nem vehet 3 táclányi lisztet, maximum 1-2 darabot. A többi vásárló kint áll sorban!


A patikákba is, ahogy most nem tartozkodhatnak bent és kint kell sorbaállni 2 méteres távolságokba! Komolyan piros vaonalakat kéne felfesteni! És kitáblázni, hogy nem lépheted át csak ha halad a sor!


SZTK-s fogaszátokba is kint kell várakozni! Ha valaki kijött az adott rendelőből mehet be a következő, és folyamatosan fertőtleniteke! Illetve a bejáratnál lázat mérnek! Ha lázas vagy mehetsz haza!


HÁZIORVOS RENDELŐK!!!!!!!!! Aki lázas, köhög nem mehet el! Telefonáljon!!!!!! -> A rendelőkbe nem mehet be egyszerre csak annyi ember, amennyi házorovos rendel az adott intézményben! Tehát, ha 3 háziorvos rendel akkor 3 fő lehet bent, egymástól messzebb ülve! Ha 1 kijött bemehet a következő! A bejáratnál LÁZMÉRÉS! Ha lázas vagy mész haza!


További lépések:


A kormánynak felkellett volna vásárolnia az összes fertőtlenítőt illetve maszkot!!! Minden maszkot!! És a kormány osztja ki ezeket


Fontossági sorrend:


1. Egészségügy

2. Rendvédelmi erők/Katonsaság

3. Ipar!!! a) Élelmiszer ipar b) az egyéb nélkülözhetetlen iparágak!

4. Lakosság!



A lakosságnak is legalább sebészeti maszkot adni! (GYÁRTANI KELL AMENNYIT CSAK TUDUNK, HOGY MINDENKINEK JUSSON FOLYAMATOSAN!) Ha valaki kilép otthonról a viselése kötelező! Ha megszegi 500 ezer forintos büntetés!



És még sorolhatnám a jó lépéseket.. de persze nem én vagyok kormányon.. ki vagyok én, hogy meg mondjam mit tegyenek... ami dolgokat persze nagyon rosszul tesznek...

2020. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!