Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akiknek vidéken élnek a...

Akiknek vidéken élnek a szülei, most látogatjátok őket?

Figyelt kérdés

Én 50 km-re lakom, de most mondtam a szüleimnek hogy pár hétig nem megyek haza, mivel nincs autóm így csak tömegközlekedéssel tudnék menni és nem szeretném ha bármit elkapnának tőlem.

Viszont így bevvásárolni sem tudok helyettük elmenni, mert akkor busszal kellene elmennem és 2 átszállással kellene elcipelnem nekik a vásárolt dolgokat.

Most küldtem nekik ffp3 maszkot , hogy ha mennek vásárolni azt húzzák fel, de azért apukám mászkál hol orvoshoz , hol csak valamiért elugrik a boltba.

Ti mit tesztek?

Én már erőszakosan is próbálom nekik megmagyarázni, hogy most ne menjenek sehova , vásároljanak be 2-3 hétre és maradjanak otthon.

Félek,hogy hiába mert nem hiszem, hogy kibírja pl apukám , hogy 1-2 hónapig otthon maradjon.

Ti hogy csináljátok?

Hazamentek egyáltalán?

Vagy akinek nincs autója pl, hogy csinálja ?

Hogy segítetek?



2020. márc. 18. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nem megyünk be a házba (62 évesek a szüleim, férjem apukája 73). Autóval közlekedünk, az udvarban messze állunk egymástól, és úgy beszéljük meg az alapvető dolgokat, adjuk át, amit vittünk. Az én szüleim még aktív korúak, így Nekik dolgozniuk kell menni. Fizikai munka, nincs home office... Anyukám csak busszal tud odafelé menni. Haza ketten jönnek, autóval. Boltba is muszáj menniük időnként...
2020. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Nem látogatom apumat sem, mamámat sem (más felmenőm nincs). Egyrészt, mert nincs autónk, másrészt, mert 180 km-re vannak. Öcsém apummal él, mamám tőlük két utcányira, húgom bár 40 km-re, de nem járkál haza.
2020. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!