Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Margitszigetet nem kéne lezárni?

Margitszigetet nem kéne lezárni?

Figyelt kérdés
Hihetetlen ami ott ment ma, tömeg nyomor, mint egy nyári vasárnap délután.... Nem hiszem el az embereket..
2020. márc. 18. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is ott voltal.
2020. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De le kéne. De akkor amikor ott a sok állat. Oda bezárni őket aztán fertőzzék egymást össze vissza. Hadd hulljanak!!!
2020. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Messziről láttam azonnal fordultam vissza
2020. márc. 18. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

De te is oda akartál menni a karantén helyett!!!!


Felelőtlenség netovábbja! Remélem az ilyeneket rövidesen bilincsbeverve viszik el!

2020. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Ha senki nincs ott és több mint 10 méterre lenne a másik az olyan veszélyes mi... Tudom ez egy szuper vírus ami km keresztül száll és a szádba repül
2020. márc. 18. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te is oda akartál menni, akkor miért csodálkozol, hogy másoknak is ez az ötlete támadt??
2020. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!