Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kihez tudok fordulni, ha a...

Kihez tudok fordulni, ha a házi orvos elérhetetlen?

Figyelt kérdés

A házi orvosunk gyakorlatilag elérhetetlen telefonon, max személyesen tudnék bemenni, de legutóbbi esetnél is megbántam, mert össze szedtem egy jó kis szezonális influenzát, és most nem szeretnék semmit hazahozni.

Már lassan 2 hete kapar torkom, van enyhe mellkasi fájdalmam.

Se láz, se köhögés, semmi komolyabb tünet, de még is jó lenne valamit kezdeni vele.

ACC meg hasonlókat próbáltam, de most még a gyógyszertárba is nehéz bejutni (ahogy láttam 1.5-2 órát kell várni), ha pedig nem tudom mi kell úgy többször is fordulhatok, főleg ha épp elfogyott.


Nem, nem korona, 15 éve Home Office -ban dolgozom, minimális az emberekkel a kontaktus, és senki se beteg a környezetembe, családba.


2020. márc. 18. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel az ügyeletes orvost.

Fogadni nem fog, de ha jó fej legalább gyógyszert tud ajánlani, esetleg e-receptre kiírni.

2020. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel semmi értelme ügyeletre menni. Elhajtanak a fenébe.
2020. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozol emberekkel, akkor betegséget okozó faktorokkal sem valószínűleg. Olvass kevesebb index, 444 kombot, plusz ne lépj be se ide, se a közösségi médiába. 2 nap, és elmúlik a hipochondria
2020. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5 hétig meg voltam fázva. Elmúlt magától.

Minek semmiségekkel orvoshoz menni. Igyál sok folyadékot, tegyél mézet a teádba, esetleg szedj némi plusz vitamint.

2020. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 nem hipochondria, azt meghagyom a koronahisztiseknek. :-D


#4 valószínűleg, ez is valami enyhe meghűlés, mert sütött a nap minek kabát, míg a teraszon süttetem magam a fotelba kávézás közbe...

2020. márc. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!