Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmehetek túrázni ilyenkor?

Elmehetek túrázni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Vasárnapra terveztünk túrát a Börzsönybe hárman lennénk a helyszint autóval közelitenénk meg,azzal is távoznánk. Nem teljesitménytúráról lenne szó csak egy jó 10-15 km-es sétáról.

2020. márc. 20. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Persze! Ti harman, meg a tobbi erthetetlen ember is csak harman-harman … aztán mindenhol azt lehet latni, hogy mindenki kirandul es azt hiszi vakacio van.


NEM! JARVANY VAN! SENKI NE MENJEN SEHOVA! CSAK HARMAN SE!

2020. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamo77db ***** válasza:
64%
Szerintem is maradjatok otthon! Pont ilyenkor kell túrázni! Nem vagytok normálisak!
2020. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Három ember három különböző helyről az 3 család és így tovább.


Egyszerű matekkal ki fog jönni hogy a több száz embert is le lehet láncban így fertőzni.


Mindenki csak kicsi kirándul, csak kicsit turázik, és meg is van a baj.


...

Egyedül futni, bringázni, stb lehet. Csoportosan NEM

2020. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne...!


De mivel ez a vírus nem olyan látványos, hogy véresszájú zombiként szaladgáljanak tőle a fertőzöttek, így mindenki nyugodtan sétálgat, meg kirándulgat a napsütésben és közben terjeszti - remekül kitalálták ezt a vírust és nem véletlenül vannak az olaszok is bajban, ők sem maradtak otthon, amikor még az elég lett volna...!


Maradjatok otthon!!


Szerintem a hazai egészségügy nem bír el még feleannyit sem, mint az olasz, ha majd kirobban az az exponenciális görbe....

2020. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor elhalasztjuk másik időpontra. Még decemberben lett a nap kitűzve nem mostani ötlet volt. Egyébként ez 3 fő egy család lenne nem három.
2020. márc. 20. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

HA ti hárman egyébiránt egy háztartásban éltek, és olyan hely ami nem felkapott turistacélpont, nincs tömegpiknik, akkor szerintem nem gond.


Ha más okból nem találkoznátok, vagy olyan célpont ahol vannak mások, akkor én hanyagolnám.

Mi megyünk kirándulni, de csak a párommal kettesben (amúgy is együtt élünk) és olyan helyekre, ahol nincs népszerű pihenő, de leginkább még a jelölt turistautakat is kerüljük.

2020. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb 20 km lakom a Börzsönytől,lakott területet nem nagyon érintettünk volna. Max annyi,hogy kocsi lerak és 10 perc múlva már a túristaút az meg arra még átlgos napokon sem egy Váci utca ,vagyis nagyon gyér a gyalogos forgalom.
2020. márc. 20. 13:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Elhalasztottuk,majd ősszel bepótoljuk duplán.. :)
2020. márc. 20. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy honnan jönnétek. Én pl. itt lakok egy kisebb faluban egy erdő mellett, pár perc alatt kint vagyok anélkül hogy bárkivel is találkoznék.
2020. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jan hagyjuk már ezt, valószínűleg, még ha találkoznak is más emberekkel, nem fognak üdvözléskor puszilkodni egymással, vagy egymás arcába köhögni. Szépen elmennek egymás mellett normális távolságban. Rengetegszer túráztam már a szabadban, sosem kerültem senki idegennel olyan kapcsolatba, hogy elkaphassak valamit tőlük. Most meg nem is valószínű, hogy túl sok emberrel találkoznátok.
2020. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!