Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az hogyan van, hogy a rendőrök...

Az hogyan van, hogy a rendőrök mind maszkban mászkálnak, viszont a sokkal veszélyeztetettebb háziorvosoknak, gyógyszerészeknek nem jutott?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy országban a kormány a legveszélyeztetebb, ezért a kormányt védő rendőrök a legfontosabbak, rájuk kell igazán vigyázni. A többi csak fogyóeszköz.
2020. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
javítás: legveszélyeztetettebb...
2020. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy rendőr találkozik naponta 5000 emberrel, egy háziorvos 30-cal.
2020. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nana.

Egy rendőr találkozik 0-200 között valamennyivel, ebből jelenleg 99,9% egészséges (ha feltesszük, hogy már 10000 fertőzött van). Tehát még átlagosan akkor is csak 1-gyel, ha 1000-rel találkozna és 5-tel, ha 5000-rel. Némelyik eleve csak őrködik valahol.

A házidoki vagy a gyógyszerész meg találkozik 50-100 beteggel, akinek fele már koronás, csak még nem tudja.

2020. márc. 20. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvosok csak telefonon rendelnek, a rendelőbe nem mehetsz, akkor nekik minek kellene?
2020. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem rendelnek telefonon. Rengeteg beteggel tallákoznak így is személyesen, adott esetben házhoz is mehetnek.


Kellene nagyon maszk nekik... de sajnos nincs.


Szerintem amúgy a rendőröknek is soknál csak sima orvosi maszk van... csak a rendőrségnek volt valószínűleg elkülönítve egy készlet ilyen esetekre.

2020. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom ott a háziorvos is maszkban van meg a gyógyszerész is (a háziorvos a korona előtt is maszkban volt, nem is értem azt a háziorvost aki nem maszkban rendel, én még ilyet nem láttam) meg nálunk a gyógyszerész is gyakran maszkban volt a korona előtt is...


én nem értem ezt hogy miért nincs rajtuk maszk, hát az én háziorvosom ezelőtt is maszkban volt... itt konkrétan a boltban az eladó is maszkban van már.. akkor nem vagom ezt az egészet. egy háziorvosnál miért nincs amúgy is maszk???? koronavírustol függetlenül. Hát nemtom az én háziorvosomon biztos van mert azelőtt is abban rendelt...

2020. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

"Nem rendelnek telefonon."


Hát pedig nekem szerdán azt mondták, hogy csak telefonos konzultáció van, nem lehet bemenni a rendelőbe.

2020. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert 65 feletti a doki, ahogy a háziorvosok fele, és nekik már megtiltották.
2020. márc. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!