Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még hány nap? Csütörtökön...

Még hány nap? Csütörtökön hazajöttem, és becsuktam majd bezártam magam mögött a lakásajtót. Addig meg konzerveket és egyéb kaját halmoztam fel nagy tételben. Azota nem megyek ki a lakásbol és egy darabig nem is fogok.

Figyelt kérdés
Hány nap az amikor már abbahagyhatom a kényszeres kézmosást és egyebet mert ha be is hurcoltam koronavirust addigra már mindenképpen szétestek, mind egy szálig, akármilyen ideális helyzetbe is kerultek?
2020. márc. 21. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt érti valaki?
2020. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha behurcoltad, akkor el is kaptad valószínűleg, és akkor 2 hét karantén. De ha világjárvány végére gondolsz, akkor az még jó pár hónap. Tárgyak felületén meg több órától, napokig is fertőzőképes maradhat. Attól függ milyen a felület, hőmérséklet, páratartalom, uv fény stb.
2020. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eddig ugy tudtam hogy kézmosással és kézmosatlanul evés ivás archoz nyulás mellőzésével elkerulhető a fertöződés. akkor mégse?
2020. márc. 21. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmostad a kezedet, amikor hazaértél, akkor teljesen felesleges napokkal később is orrba-szájba kezet mosni.
2020. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az evés, ivás, archoz nyúláson túl a belégzést is elkerülöd, úgy biztosan nem fertőződsz meg! Jó hír, hogy kilélegezni, vizelni, szarni viszont szabad.
2020. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolso ez ellentmond mindennek amit eddig hivatalos forrásbol hallani lehetett a virusrol.
2020. márc. 21. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
A vita arrol folyik, hogy orák, napok, vagy egy hét, a legtöbb elhangzott szám eddig 11 nap. Nem értetted meg, hogy mi a kérdés.
2020. márc. 21. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Levegőben is terjed. Akár egy porszemcsére tapadva. Nem véletlenül mosták az utcákat Dél-Koreában..

Cseppfertőtés=mikrocseppeket belélegzed.

2020. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed zavaros. Most a lappangási időre vagy kíváncsi, vagy mire?
2020. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!