Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemiszerven lévő szemölccsel...

Nemiszerven lévő szemölccsel hova forduljak?

Figyelt kérdés
1 éve tart a dolog és azóta egyre rosszabb, nem akar elmúlni. Teljesen tönkretette a szexuális életemet.

2020. márc. 22. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehová. Erről lekéstél. Lett volna idős elmenni 1 év alatt. Most még 1 félévet várhatsz kb. Jelenleg nincs orvosi ellátás csak akkor, ha nagyon súlyos gond van.
2020. márc. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagya? Hogy néz ki,hol van,és mekkora a szemölcs? írhatsz is
2020. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bőr-és nemibezeg gondozóba/std centrumba/nőgyógyászhoz

Az összes partnered is, mivel megfertőzted őket!

2020. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs elég bajom ti még be is szólogattok.

Gratulálok nektek.

2020. márc. 22. 09:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnek (bár tény, hogy nyers volt) igaza van. Most sehova, mindenhonnan el fognak küldeni.

Ha lejárt ez a járványmizéria és nem csak sürgős eseteket látnak el mindenhol, akkor bőr- és nemibeteg gondozóba. Ha nő vagy, akkor nőgyógyászatra is mehetsz, de az első verzióval valószínűleg jobban jársz.

2020. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hol írtam arról, hogy most szándékozok menni, vagy szexeltem azóta bárkivel is?

Mikor valaki a földön van, még rúgjunk is bele egyet, hogy a nyomorult lelkünknek jobb legyen ezzel kicsit. Tipikus magyar felfogás.

2020. márc. 22. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom az agyadat is megfertőzte valami, egyetlen durva váladzt sem kaptál.

Nem mellesleg te beszéltél a szexuális életedről, de ezek szerint az csak a vibrátorod volt.

2020. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én pedig azt látom, hogy valamiért nagyon frusztrált néhány ember az ilyen jellegű kérdéseknél. Talán azért, mert nekik nem jár ki a szexuális élet, de nézzétek a jó oldalát, titeket legalább nem fertőznek meg, és ti sem másokat.
2020. márc. 22. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van amúgy? Egyetlen egy olyan választ kaptál, ami talán egy kicsit nyersebb volt a kelleténél, mindenki más normálisan válaszolt, de te már 3. kommented óta nyavajogsz.
2020. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az első kommentben kapásból le lettem támadva azért, amiért csak most szeretnék menni a harmadikban meg azért, hogy én másokat is megfertőztem. Mire fel ez a személyeskedés? Csak a kérdésre kell válaszolni, nem több.
2020. márc. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!