Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor melyik az igaz?...

Most akkor melyik az igaz? Cecília szerint max pár óráig életképes a vírus felületeken, tudósok szerint akár 72 óráig is műanyagon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért az utóbbit hiszem el.
2020. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Én pedig leszarom. Mit befolyásolja ez az életemet? Kezet mosok, ha hazaértem, vagy leszálltam a tömegközlekedésről, vagy táplálkozni akarok, ahogyan ezt mindig is tettem. Bevásárlás után úgysem fogom kimosni a kalácsot.
2020. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Cecília egy idióta 😃


Ma kétszer azt mondta hogy az "idősek nem fertőznek"


Korábban Szlávik azt mondta, tünetmentesen nem fertőz.


Komolyan ezeknek bármit elhiszel?

2020. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Cecilia azt mondta, hogy nem kell maszkot hordani. Egészséges embereknek felesleges! Csak beteg embereknek kell a maszk, hogy ne fertőzzenek. Ezt Ő mondta. Végülis igaza van, mert a betegek fertőznek meg nem betegeket de:


Kérdés: Honnan tudod, hogy beteg vagy, ha van lappangási idő? Na ugye?


Ha mindenki hordana maszkot vagy ennek hiányában kendőt vagy sálat rak az arca elé akkor nem fertőz meg másokat vagy legalábbis sokkal kevesebb embert, mint enélkül!


Na akkor Ceciliának akarsz hinni vagy a tudósoknak?

2020. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de akkor egy ilyen had ne mondjam minek nem szabadna észt osztania
2020. márc. 23. 01:44
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Hát olyan bődületes baromságokat tudnak mondani, amivel néha egy mondatban cáfolják magukat.


Nem is értem egy ilyem nyugdíjazott lassúbeszedű mamóka óvónő mit keres ilyen poszton? Olyan nagymama, akinek meg kell mutatni hogyan működik az internet meg az okostelefon 😃


4 betegnél leb..'szott egy köteg papírt kétségbeesve a pódiumra... "Folyamatosan végezzük a kontaktkutatást, de rengeteg sok munkát generál, már nem bírjuk szinte elvégezni annyi a kontaktus"


...

Akkor ébredtem rá, ha már 4 betegnél becsődöltek, akkor egyből a tömeges megbetegedésre váltunk, mert esélytelen hogy felderítsenek és szűrjenek bárkit.

2020. márc. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg aszongya a "szűrés nem szükséges, mert a vírusra nincs hatással a tesztelés"


Minden más országban, és WHO is... a kiterjesztett teszteléssel lehet kb megállítani a korlátlan terjedést 😃

2020. márc. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan sötét, mint a háziorvosok nagytöbbsége, mit vársz tőle? Más meg nincs. Ilyen szerencsétlenek orvoskodnak az egész országban.
2020. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Én annak örülök, hogy az itteni sormunkások, és “hivatásos anyák”, akik az élet iskolájába tanultak kiváló járványügyi és egészségügyi szakemberek is
2020. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalon Müller, másikon a tudósok. Tényleg kérdés, hogy kinek higgy?
2020. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!