Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem lehetne így csinálni...

Miért nem lehetne így csinálni a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Van egy elképzelésem.Mi a véleményetek róla? Miért nem lehetne azt megtenni Magyarországon hogy az egész határt lezárjuk se ki se be,de előtte segíteni a családokat(persze aki rászorul) 3-4 heti élelmet bevenni,kerületenként ,városonként falvanként lezárni mindent, teljes kijárási tilalom. Minden embernek koronavírus tesztet csinálni, és ha 3 azt mutatja hogy nem az akkor csak annak hinnének mert ugye van lappangási idő.És ezt mindenhol falvanként varosonként megcsinálni. de egyáltalán senki se be, és ha ezt minden ország követné jobb lenne a helyzet. Akiről kiderül hogy beteg azt karanténba a súlyos esetben pedig segíteni rajta

2020. ápr. 2. 00:02
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
57%
Én ezt elfogadom, vagyis kb én is így látom, csak az nem mindegy, hogy a védőoltás kifejlesztéséig hány embert vesztünk. Tudom én is, hogy ez csak időhúzás de jelen pillanatban ettől többet nem igen tehetünk.
2020. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

Kínában egyszerűbb volt mert azonnal tetten érték a gócpontot. Gondolom egy addig ismeretlen vírus szabadult ki hanyagságból az ottani laborból. Ezért volt az a nagy katonai felhajtás körülötte, hiszen a kormány azonnal tudta mivel állnak szemben.

Európában más a helyzet, itt is vannak gócpontok (olasz) ami nagyon gyanús nekem de többnyire szétszóródott. Tehát nehéz kivitelezni az amúgy jó kis terved. Vannak tesztek webáruházakban ami azt is mutatja ha már immunis vagy ellene csak visszatartják, nem tudod megvenni pedig nem lenne drága. Ebben a helyzetben ez lenne célszerű, mert aki tudta nélkül átvészelte az nyugodtan dolgozhatna, vagy akiben lappang az tudná hogy maradjon, vagy egyszerűen csak tesztelne ha megfázik és gyanús és megelőzésre.

2020. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felesleges elzárni a határokat teljesen mivel levegőben is terjed a vírus...
2020. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!