Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak napok óta...

Mit csináljak napok óta elfogyott az élelmiszer már nagyon éhesek vagyok hogy szerezzek ételt koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Nem merek kimozdulni mert két napja elfogyott az élelmiszer most már eléggé éhesek vagyunk, kis kenyér még van de más nincs egyszerűen, nem merek kimenni félek hogy elkapom ezt a betegséget. Budapesten élek szóval jogos a félelmem
2020. ápr. 2. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

9: minden vendéglő szállít házhoz kb, az az értelme az egésznek, hogy csak házhoz szállítani lehet beülni nem

"felénk"

2020. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, ezt már egyszerűen nem hiszem el! Mások mégis hogyan szereznek élelmiszert és egyebet? Fogják magukat és lemennek vásárolni úgy, ahogy az most elő van írva. Vagy pusztulj éhen, hát most erre mit lehet mondani??
2020. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosi vagyok, de itt egy csomó bolt vállal kiszállítást! Nem hiszem hogy Budspesten ne lenne! Nézz utánna, pl tom marketek kiszállítanak!
2020. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
BP-n a tesco meg az auchan is vállal házhozszállítást, ha ennyire paranoid vagy
2020. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!