Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki mit tenne, ebben az esetben?

Ki mit tenne, ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom. Eleve pékség, péktermék, ki tudja hátul hányszor ejtik le stb. De ugye amit nem látsz az nem fáj.

De!! Elöl, a hölgy ugyan azzal a kesztyűvel kezeli a pékterméker, mint a pénzt. Én kérdeztem tőle h ez most miért, az volt a válasza hogy próbálta azt h egy vevő egy kesztyű, de ha sokan vannak ez nem megy neki.

Azon kívül, hogy esetleg nem vásárolok ott, mit lehetne még tenni?



2020. ápr. 3. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
bejelentést tenni a nébih-nél
2020. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, most mit vársz. Vendégenként cserélgesse a kesztyűjét? És ha kilóméteres sor áll?
2020. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Nem. De legalább alkalmazhatnának 2 embert. 1 aki a kasszát, 1 aki a pékárut kezeli...

2020. ápr. 3. 10:02
 4/11 anonim ***** válasza:
És mostantól pontosan hány évig is várnád el, hogy mindenhol +1 ember kezelje a pékárut? mert ugye a virus nem fog 2 hét múlva eltűnni.
2020. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken alap, hogy két ember van, vagy hogy az egy embertől elvárják, hogy igenis megoldja. Két keze van. Csak egy kicsit venni kéne a fáradságot és begyakorolni.
2020. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy eddig senkit nem érdekelt ez. Eddig is léteztek fertőző betegségek. A koronavírus meg nem fog eltűnni egy hónap múlva, amikor már senkit nem fog érdekelni az egész.

Én pl. soha nem járok pékségbe. Minek? Akit ennyire zavar, ne menjen oda.

2020. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen is megtehetnék, hogy 2 embert alkalmazzanak. Mert ugye az árak folyamatosan nőnek... Szerintem a tulaj se hal bele, ha esetleg 1 ember fizetését nem zsebbe teszi....
2020. ápr. 3. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:

"Érdekes hogy eddig senkit nem érdekelt ez. Eddig is léteztek fertőző betegségek."

Egy csomó embert érdekelt eddig is. Keress rá. Én eddig se mentem olyan helyre, ahol koszos, pénzes kézzel tapenolták össze az árut, és nem vagyok ezzel egyedül, ne félj.

2020. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se mentem, pont ezért nem járok pékségbe. tök mindegy hogy ki adja oda neked, mert addigra a pék már 5x összefogdosta, meg már 10 ember kezén átment az a kenyér.
2020. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem jártam régebben sem olyan helyre vásárolni ahol koszos kézzel fogják meg a pék árut. Az alap higiéniát mindig be kell tartani mert régebben is volt betegség.
2020. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!