Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a szer jo koronavirus...

Ez a szer jo koronavirus ellen kézre, tárgyra (kilincs, kulcs, mobil, laptop, kormány sebválto, kézifék stb) -ra forlasztva, vagy csak szemfényvesztés?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 3. 19:11
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Ezt ajánlották nekem is fertőtlenítőnek (inzulin adása előtt). Erős alkoholos cucc, a kórházban is ezt használták. Gyakori kézfertőtlenítés után azért érdemes bőrápoló krémet is használni, legalább este. Mondjuk én más célra még nem használtam de ha a bőrömön és a tűn hatékony akkor máshol is annak kell legyen. A nagyobb tárgyakat én más és főleg olcsóbb fertőtlenítővel mosom, ill törlöm át de ennek csak anyagi oka van. A mobilhoz és laptophoz speciális tisztítót érdemes használni szerintem azok is kinyírnák a bacikat, vírusokat mint ahogy egy jobb alkoholos kontakt spray is .:D
2020. ápr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!