Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a kezemen lévő szemölcseim?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nagyon reklámozzák most:

[link]


a népi gyógyászat meg a vérehulló fecskefüvet javasolja

2010. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress vérehulló fecskefű nevű "gyomnövényt", ami inkább gyógynövény. Annak a sárga nedvével kenegesd a szemölcsöket. Ha bárhová át tudsz ültetni, akár cserépbe berakhatod, mindig lesz belőle. Nekem bevált, szintén a kezem volt szemölcsös. Barnás folt marad a sárga nedvtől, de hatásos.
2010. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hol tudok szedni olyan növényt?
2010. júl. 26. 18:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Erdők szélein, akácosokban, parlagon, utak, és kerítések mentén, szemetes törmelékes helyeken, kertekben, lakások körül...

de van belőle tinktúra, amit patikában, gyógynövényboltban is be lehet szerezni

2010. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ok kösy
2010. júl. 26. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Herbáriában vettem Egaver cseppet amivel naponta 2-3 szor kellett kenni és 2-3 hét alatt eltüntette a szemölcsöt.
2010. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon fiatal vagy.

Az én két tizenéves kislányaimon voltak ilyen futószemölcsök egyiknek a kezén, másiknak a térdén és közvetlen a szeme mellett.

Mi bőrgyógyászatra mentünk, ahol fagyasztással, semmi fájdalom nélkül levették a kézről és a térdről, a szem mellettit pedig mivel az kényes helyen van valami savas ecseteléssel szüntettük meg.

Ez 30 éve volt és soha nem jött vissza.

Ha nem intézkedsz, sajnos egyre több lessz.

üdv.

2010. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Népi gyógyászatban a vérehulló fecskefű nagyon hatásos, de a háziorvosodtól tudsz kérni Lapis pálcát/ezüzstnitrát/ ami egy hét alatt leszedi örökre.
2010. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Van az a szemölcs lefagyasztó cucc bárhol meglehet venni de ha elmész az orvoshoz az is lefagyasztja és leszedi
2010. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Azt kívánom Neked és mindenki másnak, hogy már az első módszer beváljon!

Nekem az utolsó segített:

Egyszer egy kedves, hivatását szerető Győri, gyermek fül-orr-gégészettel foglalkozó magánorvos hölgy egy kézfogás kapcsán és pár kérdés után magabiztosan közölte velem, hogy az én "tyúkszemeim" mind-mind emésztési akkupunktúrás pontokon találhatók és egy egyszerű, valóban fájdalommentes lágy lézeres kezeléskombinációval (heti egyszer kb öt-tíz héten át) elmúlnak és mellesleg javulni fog az emésztésem is.

Így volt! Sőt már a harmadik hétre alig látszódtak. Az emésztésemen semmit nem vettem észre, előtte sem voltak orvosi problémáim, de ugye nem mindent vesznek észre időben...Ő észrevette a kezemen! Isten áldja Őt és a segítőit, orvosbarátait-orvosbarátnőit is!

Ugyanis a slussz poén, hogy nem is Ő kezelt, hanem egy számomra helybéli gyermekorvos kolléganőjének elárulta-átadta a tudását és a sikerélményt is, köszire!



És ezalatt nem csúfította a kezem a vérehullató fecskefű megbarnult leve (csak a jobb kézen 25 tyúkszem!)


És nem kellet betegácsiba mennem, mint az Sztk-s bőrgyógyász állítólagos "nem fáj a fagyasztása" utánni nyílt sebek miatt..


És annyiba sem került az első három kezelés, mint egy doboz nagyon reklámozott Wartner.


De bármit próbáltál eddig ne bánd, mert az mind az elszántságod bizonyítja!

Az egészségünkre kiadott pénz mégha kudarcnak bizonyult is nem kár érte, mert reméljük a további kutatásra is költenek belőle...


Nekünk pedig mindíg van újabb ötlet:


"-Szalonnabőrrel bekenni teliholdkor, majd elásni az eresz csorgásába és mikorra elporlad a bajod is elmúlik..."

Te képzeld kipróbáltam ezt is! Tudod milyen jó a levegő éjjel?...És mára semmivé vált a szalonnabőr is még akkor is, ha volt csatorna, hiszen macskák mindenhol vannak.


"-Tyúk zúzából kifordított nyálkás tartalommal bekenni..."

Te képzeld kipróbáltam ezt is! Tudod milyen nehéz manapság ilyesmihez hozzájutni még vidéken is? Fel kellet keresnem egy régi ismerősömet a cél érdekében, tök jót beszélgettünk a csirketor alkalmából és hogy a zúzapörkölt milyen finom?...


Na csá! Csak tudd: "a Jóistenben hívőknek minden a javára válik!"

Ja és jó étvágyat a zúzapörkölthöz, ha véletlenül visszafelé kezdenéd kipróbálni a módszereket!

2010. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!