Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos szemölcsöt írtottatok...

Vírusos szemölcsöt írtottatok már-e ki?

Figyelt kérdés
Én vérehulló fecskefűvel kenegetem és ma már nem bírtam ki, mert a bal talpam párnás részén van egy nagy egy kisebb és két kicsi. Ma sikeresen kiszedtem a két kicsit és a nagyot félig felrepesztettem. De aggódom, mert vérzett. Ez azt jelenti hogy kiszedtem? Nem fertőzhet ettől jobban el? Vagyis több lesz a lábamon?
2008. nov. 21. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem is volt, és LÁPISZ-szal kentem! elvileg már nincs forgalomban gyógyszertárakban, elég nehéz beszerezni! de hihetetlen a hatása!!!!!! a legjobb gyógyszer!!!
2008. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de szerinted az nem baj,ha vérzik,amikor kiszedtem?ezzel nem fertőzöm jobban?
2008. nov. 21. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van olynaok mint a kis vulkánok fürdés után. és egyre több lesz, már mindennel probáltam de semmi nem használt és már az ujjaimon is kijött 5.
2008. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a sebeszetre, es kiegetik. Egyaltalan nem fajdalmas, pillanatok alatt megvan, es elmulik. Nekem is volt egy, aztan megegy, aztan ...stb. Menj el te is! Ne felj, nem veszes, egy jo sebeszhez menjel!
2008. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fecskefűvel, krémmel, lézerrel, égetéssel se mentek túl sokra... úgyhogy fogták és szikével "kikanalazták" a nagyobbat, mert mindig visszanőtt. :D Nem fájt, mert kaptam érzéstelenítőt; és tutira kiszedte. Mondjuk utána kötögetni kellett a sebet, dehát ez van. :)

Szerintem magadnak semmiképpen se próbáld meg eltüntetni őket, bízd az orvosra, nekik ez rutinmunka.

2008. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én vagyok amásodik hozzászoló. én vettem ilyen fagyasztos dolgot is ami lefagyassza, de ugy sem multak el, csak ami az ujjamon van de visszanőtt. egyáltalán mitől vannak ezek?
2008. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

én Isoprinosinet szedtem!

Immunerösitöt nem szedtek?

2008. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Ezektől a kis vírusos szemölcsöktől én is sokat szenvedtem.

Először csak egy volt (1-2 évis) aztán 2, 3 utánna már tudtam, hogy jön a többi. Egy ki viszkető enyhén fényes piros ponttal kezdődik és egy elszarusodott görcs lesz belőle. Útban van és fájni is tud ha kapargatja az ember.

Minden félével próbálkoztam lézer, késes kaparás, természetesen orvosnál.

Nem sikerült meggyógyítani. Jött másik. Aztán sok mindent elolvasva rájöttem, hogy ha dörzsöléssel mosok kezet és sok mosószerrel a fertőzött műanyag vödrömet a garázsban és a nem túl tiszta kéztörlőt is ki kell dobnom.<br>

<font color="#F62217">Nekem sikerült most már az összeset elűznöm. Itt a recept:</font> A kézmosásnál kerüljük az erősebb kéztisztítókat, mert kiszárítják a bőrt. Ha lehet ne használjunk körömkefét, súrolóport kézmosáskor! Gyakran cseréljünk törölközőt! Felmosórongyot esetleges fertőzött vizes edényeket száműzzük! Ha mindez megvan akkor az alapfeltétel OK. Ne hagyjuk kiszáradni a vírusos felületet. Drogériában kapható egy eredeti német recept alapján készült körömvirágkrém. Kb 5 cmmes tégelyben, narancssárga tetővel. Ez az ami kell az elszarusodott szemölcskék kiirtásához. Naponta többször is kenjük be vele. Nem tud tovább szarusodni a bőr, ez a lényeg. A kis kezdeményeket 1-2 hét a nagyobbaknál több időt vesz igénybe. nem rövid folyamat, de a szemölcs is több hét, hónap alatt nő meg. Kenhetünk még rá epavir szemölcscseppet is én ezt is használtam. először ezzel kentem, majd 5 perc múlva a krémme. Később már csak krémmel és úgy is használt. Kipróbáltuk másokon is és Bejött. Csak kitartás.

Még valami egy öreg vajákos néne azt mondta az is kell, hogy ne nézegessük állandóan. Elhanyagolt nagy szemölcsöket nem próbáltam, azt nekem is kiszedték, de a közepesek 4-5db mind elmúlt. Remélem mindenkinek sikerül, mert nem is olyan bonyolult. Sok sikert!

2008. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Bocs nem epavir! hanem:

Egaver - Szemölcs ellen

2008. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

látom akkor ez egy népbetegségnek is tekinthető:)

Hát én szó szerint addig kenegedtem hogy fellazult és kitéptem,a nagyot még nem tudtam,mert nagyon fáj,de ha nem múlik el,felkeresek egy sebészt.

nem elég ebben a hülye világban megélni,még ilyenekkel is kínlódnunk kell:)

köszönöm a segítségeket!

2008. nov. 27. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!