Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyobb az esélye hogy daganat...

Nagyobb az esélye hogy daganatos beteg leszek ha már a családba volt olyan ember? örökölni ezt lehet?

Figyelt kérdés

A nagymamám meghalt mert daganata volt

a másik mamámnak is volt a mellrákja

akkor mennyi az esélye hogy én nekem is lesz dagnatom?

köszönöm a hasznos válaszokat!

kérlek értelmeseket ha lehet(=

13/L


2010. júl. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez olyan örölklődő dolog...Sajnos.:(

Nekem a nagyszüleim óta, nagynénjém, nagybátyjám, unokatestvéreim, és édesapám is rákos volt. Százas, hogy én is az leszek.

2010. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hajlam jelen van, de az még nem minden. A szülők hány évesek? Rákosak?

A mellrák mikor alakult ki? Volt olyan isemrős,akinek csak 78 évesen alakult ki mellrákja, gyógyszert kapott rá és 84 éves koráig élt.

2010. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
érteem köszönöm a válaszokat
2010. júl. 26. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orvostudomány szerint mindenkiben benne van a rák, van akinél kifejlődik, van akinél soha.

Sajnos a hajlam örökölhető., viszont sokat lehet tenni ellene. Pl. nem akarni a betegséget. Kedves első válaszoló, te már tényként lekönyvelted, hogy ez lesz a sorsod, pedig nem törvényszerű.

1. egészséges életmód

2. pozitív életszemlélet

Akarni KELL egészségesnek lenni, maradni!!!

2010. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves eső válaszoló !

nem biztos hogy az leszel (=

ha igy álsz a dologhoz akkor az leszel nem biztos hogy attól még daganatos leszel

ha erős vagy és nem gondolkozol ezen nem streszelsz sokat akkor nem leszel az (=

2010. júl. 26. 18:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3.válaszoló azt hiszem igazad van (=
2010. júl. 27. 14:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy mamám volt a családbaa daganatos sajnos meghalt és Mamám volt csak a családba szők kék szemű és én is ugyanigy nézek ki most akkor nagyobb az esélye hogy beteg leszek?
2010. okt. 9. 13:59
 8/8 szatócska válasza:

Több mint két hónapja ez foglalkoztat,ez már hiba.

Olvasd csak el az első kommented!!!

A választ már megtudod fogalmazni,tehát,benned van,

akkor élj aszerint.!Ne keress hasonlóságot.

Legfontosabb a MEGELŐZÉS!!!

2010. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!