Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nekem szinte biztos hogy...

Nekem szinte biztos hogy tünetmentesen fog lezajlani ez a koronavírus fertőzés, ugyanis még soha nem voltam influenzás és megfázva is utóbbi időben csak egyszer voltam?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A remény hal meg utoljára.
2020. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az semmit sem jelent. Lehet, hogy tünetmentes leszel, lehet, hogy nem. Egyáltalán nem kizárt, pont pont az jár jól, aki mostanában volt influenzás, mert ha a két vírus kicsit is hasonlít (márpedig hasonlít), akkor számíthat az is valamit, hogy az influenzán most esett át az illető. Nem azt mondom, hogy immunitást ad, csak hogy esetleg gyengébb tünetei lesznek.
2020. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Attól tartok, h pont ezért nem elég erős az immunrendszerem
2020. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De úgy nem kaptam el az influenzát hogy pl párom nagyon durván benne volt és mellette aludtam...
2020. ápr. 8. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, gondold ezt.

Nem mindegy? Úgysem tudja senki a választ.

2020. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igazából tudjuk a választ, ez általánosan mindenkire igaz hogy szinte biztos hogy enyhe lefolyású a virus... statisztika megmutatja, hogy sokkal tobb tunetmentes es influenzas tunetes van, mint sulyoa beteg... ugyhogy igazabol marhara tudjuk erre a valaszt csak szerettek riogatni...

persze ettol nincs kizarva hogy belehalsz mint ahogy az se hpgy holnap elut a 7es

2020. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!