Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a koronavíru...

Szeiff kérdése:

Mi a véleményetek a koronavírusról? Az alábbi háromból melyik igaz rá, míg nem lesz ellene védőoltás?

Figyelt kérdés

1) Az idő előrehaladtával egyre gyengébbre mutálódik, majd elhal.

2) Az idő előrehaladtával egyre több csodaeszköz lesz ellene, ezért megszűnik a veszélyessége.

3) Az idő előrehaladtával nem szűnik a veszélyessége, stabilan csak akkor áll meg, ha a lakosság 60-70 százaléka már átesett rajta.

Véleményem visszafogottan írom, mert nem akarok visszaélni avval, hogy a kérdezőt nem lehet minősíteni. A hivatalos propaganda az első kettőt nem mondja ki, de sugallja. Nem is értelmezhető másképp a járványstratégia. És itt a fórumon, sok nyers kirohanó tudatalattija mögött is ezt érzem. Én is jobban örülnék neki, de reálisnak csak a harmadik verziót tartom.

Pótkérdés, mert van egy gyanúm a témával, szerintetek van-e alapja?

A Kínai járvány lecsengést félreértjük. Kínában vannak modern ipari gócpontok, és azokat fejletlenebb területek veszik körül, fejletlenebb betegellátással. A modern helyek oázisok azok számára, akiknek gyengébb az immunrendszere a korona víruscsaláddal szemben. A fejletlenebb területeken a koronatörzs család már gyilkosan aratott. De épp ezért, ott a corona19 falba ütközött. Ilyen „falak” Ázsián kívül viszont nincsenek a járvány előtt, így hiába várjuk a lecsengető hatását.



2020. ápr. 10. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

3.

Szerintem hosszú távon megtanulunk vele együtt élni, mint az influenzával vagy a bárányhimlővel.

Az A típusú influenza is micsoda pusztítást végzett először! Most meg kihordod lábon, dokihoz nem érdemes vele elmenni, mert úgyse tud rá semmit felírni, egy hét alatt meg kihevered.

Most a Covid19 is végez egy nagyobb pusztítást, az idősek, a betegek sokan fognak áldozatul esni.

A gyerekek meg úgy hordják ki lábon, hogy tüneteik sincsenek. A következő mutáció ellen ők már remélhetőleg védett(ebb)ek, akár 1, akár 10 év múlva üti fel a fejét. Azt a gént viszik tovább, ami ennek ellenáll, sajnos aki elkapja, és elveszítik, annak nem lesz utódja, aki ugyanúgy hajlamos a súlyos szövődmènyekre.

Remélem, hogy lesz majd oltás is.

2020. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
C
2020. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha a 3. válasz az igaz, akkor nem fékeztük túl a dolgot?

A 60%, az hatmillió embert jelentene idehaza. Ebből kb. hatszázezernek lenne komolyabb betegsége, amit a statisztika lát. Ebből kb. hatvanezernek kéne komoly kórházi ellátás, akár életmentés. Ma (, 04.10 nagypénteken) állunk 1190-nél azonosított fertőzöttnél.


Valamiért egy történet jut eszembe. Néhány hím ivarsejt beszélget, hogy milyen gyerek lenne belőle, ha ő érne be elsőnek. Majd az egyik megszólal. Akkor igyekezzünk, mert ez még csak a nyelőcső.


"Adott halálozási ráta mellett, minél kisebb az ellátás kapacitása, annál tovább tart a járvány"

2020. ápr. 10. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:

3) meg kell tanulni együtt élni vele, mint anno a H1N1-el. Az ráadásul a fiatalokra volt veszélyes, és anno annak is 0,1-5% köré tették a halálozási rátáját, végül, 0,02% körül állt meg. Ez a COVID esetében sem lesz magasabb.


Forrás: [link]

2020. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 monen ***** válasza:
Ki monndta, hogy kell ellene vedoltas? Mi a frasz van a nyajimmunitassal, ami nem tud kialakulni, mert idiota maszkban es kesztyuben jarunk. Kerdezzen mar meg valaki egy virologust hogy mi a fene folyik itt?!
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Monen!

Például én. Vannak idős szeretteim, akiknek már megroppant az egészsége. De ettől még szeretném őket sokáig élvezni. Örülnék, ha lenne számukra védőoltás.

Amúgy, én is azt érzem, hogy itt félrecsúszik a dolog az elhúzással. Szerintem végül a Svédek fognak ebből legjobban kijönni.

2020. máj. 4. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyes szépen röviden leírta a természetes kiválasztódás folyamatát.
2020. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Védőoltás? A természetes, több ezer éves, jól bevált gyógymódokra még nem gondolt itt senki? Miért nem élünk a lehetőséggel? Tényleg ennyire támogatni kell a gyógyszermaffiát? Ugye nem?
2020. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egy kicsit részletesebben kifejtenéd, hogy mely természetes gyógymódokra gondolsz.

Például, mivel erősítenéd az immunrendszert?

(mert itt tényleg van szerintem lehetőség)

Például, mit csinálnál azokkal, akiknél beáll a légszomj?

(???)

Amúgy a módosított mRNS-es oltás, amit itt rebesgetnek, nekem is viszolygást ad. Eleve, hogy nem nevezik a nevén a gyereket. A módosított mRNS, az génmanipulált örökítőanyagú vírust jelent.

2020. nov. 8. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!